2.0 Why me?

19. listopadu 2012 v 17:49 |  Liam - Why me?

About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: Em

"Liame, jsem doma" zakřičela jsem jako obvykle. Odpovědi se mi však nedostávalo. Šla jsem tedy do kuchyně odložit jídlo, ale v obýváku mě zarazil pohled na polonahou dívku sedící v křesle.
V krku se mi udělal obrovský knedlík. "A-h-o-j" vykoktala jsem ze sebe po sléze. "Áhoj, ty musíš být Phie.. no pocéém holka" skončila jsem v objetí polonahé blondýnky, která mě nechtěla pustit. "Em.. jo to jsem a ty jsi?" pokoušela jsem se vymanit z jejího objetí. "Jsem Ruth!" konečně mě pustila. "Liam mi toho o tobě tolik řekl, nemohla jsem se dočkat, až tě poznám, tak jsem se rozhodla, že přichystám překvapení a přijedu hrdličky navštívit" nepřestávala mluvit se stálým úsměvem. "Hrdličky?" vykulila jsem oči. "Je dobře, že si Liam našel holku jako jsi ty, po tom strašném rozchodu s Danielle" holku? Rozchodu? Nadechla jsem se, že něco řeknu, ale uslyšela jsem štrachání klíče v zámku.

Ve dveřích se objevil unavený Liam, oči se mu vykulily hned, jakmile uviděl blondýnku. Rozběhl se k ní a objal jí. "Ruth, co tu děláš? A co to máš na sobě?" usmíval se od ucha k uchu. "Překvapení" rozhodila rukama blondýnka. Sakra, co to hraje za divadlo? "Venku pršelo a já neměla nic na převlíknutí, tak jsem si dala oblečení usušit do koupelny, nevadí to, že ne?" "Jasně, že ne" jejich rozhovor pokračoval jako bych tam nebyla. Odkašlala jsem si. "Ježiš promiň Phie, nechal jsem se unést, tohle je moje sestra Ruth, Ruth tohle je Phie" jo tak sestra. "Můžu s tebou mluvit?" zašeptal mi do ucha Liam, přikývla jsem. "Můžeš nás omluvit Ruth?" usmál se Liam na svou sestru. "Jasně, běžte dělat, co musíte" šibalsky se usmála.

Liam mě dovedl do jeho pokoje, zavřel za námi a posadil se na postel. "Promiň, já nevěděl jsem, že přijede, musela tě vylekat" hovořil ke mně se sklopenou hlavou. "To je v pořádku, jen nechápu její narážky" posadila jsem se vedle něj. "Měl bych ti něco říct" kývla jsem hlavou a pobídla ho. "Je to asi půl roku, co jsem se rozešel s dlouholetou přítelkyní Danielle, bylo to strašné období, uzavřel jsem se do sebe a všechny jsem nesnášel. Pokaždé když jsem přijel domu, všichni se mě ptali, jestli už jsem si našel přítelkyni, jednou jsem jejich nátlak nevydržel a zalhal jim, řekl jsem, že jo. Najednou to přestalo, ale po pár týdnech přišlo, že by jí chtěli poznat, jenže jak, když žádná nebyla, nechtěl jsem si do domu tahat nějakou šílenou fanynku, ale taky jsem je nechtěl zklamat, tím, že jsem lhal, pak jsem potkal tebe a šíleně se zamiloval, víš? Já,.. promiň…" se zájmem jsem ho poslouchala, chytla jsem jeho tváře do svých dlaní a natočila jeho obličej na mě. "Miluju tě" vypadly z něj ty nejkrásnější slova, která by chtěla slyšet každá holka. V krku jsem měla knedlík a nevěděla jsem, co říct. Rychlostí blesku jsem se k němu přiblížila a začala skousávat jeho rty, jazykem jsem se probojovala dovnitř a začala ho vášnivě líbat.
Povalila jsem ho na záda a začala mu rozepínat knoflíky u košile. Získal nade mnou kontrolu a převalil se na mě. Přetáhl mi tričko přes ramena, opustil mé ústa a sjížděl jazykem níž a níž.
"Phie! Phie! Neuvěříš kdo.." oba jsme se otočili směrem ke dveřím a naše oči se setkaly s vyděšenou Lily. "Ježiši pardon" zčervenala, zavřela dveře a utekla.
Svalili jsme se na postel a propukli jsme v hluboký smích. Cítila jsem se tak klidně a v bezpečí. Převalila jsem se na Liama, dala jsem mu pusu na čelo, oblíkla jsem si tričko a odešla jsem do obýváku.
 


Komentáře

1 streetQnektarinka streetQnektarinka | 19. listopadu 2012 v 17:56 | Reagovat

Moc pěkně napsané :)
jak to asi bude pokračovat? :)

2 Mája. Mája. | Web | 19. listopadu 2012 v 18:33 | Reagovat

uf,to se mi ulevilo. :D chudák Lily :DDDDD

3 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 23. listopadu 2012 v 18:20 | Reagovat

LUXUS!! :D To je skvělí, konečně si k sobě našli cestičku! Moc se těším na další díl ... :')

4 PetuLL PetuLL | 24. listopadu 2012 v 15:24 | Reagovat

Konečně to mezi nimi začíná vypadat fakt slibně. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama