1.9 Why me?

12. listopadu 2012 v 19:40
About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: Em


Odešel do kuchyně a dopekl pár palačinek z těsta, které zbylo. Najedli jsme se a šli spát.

"Dvakrát kuře s hranolkama" křičela jsem objednávku do kuchyně. Hodiny ukazovaly 12:30, začala mi hodinová přestávka na oběd. Vyšla jsem před Nando's a tam už na mě čekala Lily. "Ták kam zajdem?" vyhrkla jsem na ní. "No, původně jsem chtěla do Nando's, ale zkazila si mi plány, co takhle k Richardovi?" zasmála se. Přikývla jsem a vydaly jsme se do naší oblíbené restaurace. "Teda Phie, musím uznat, že nehorázně smrdíš" rozpustila jsem si vlasy a přičichla k nim, smrděly olejem. "Jo, máš pravdu, riziko povolání" zasmála jsem se. "A jak se ti tam vlastně líbí? Už si tam týden, šup mluv" nedočkavě se na mě podívala. "Víš, je to tam celkem fajn, jen někdy tam je frmol a to bych nejradši utekla.. docela mě to i baví a je tam moc pěknej kuchař, jmenuje se Toby" zasnila jsem se. "Jo tak Toby jo? Hmmm.. a co Liam?" zarazila mě.
"Liam? Co by mělo být s Liamem?"
"No ták Phie, vždyť vy dva jste, jak magneti, přitahujete se a totálně to mezi vámi jiskří"
"Myslíš?.. teda.. ne.. s Liamem to bylo všechno uspěchaný a.. jsme jen kamarádi."
"Jo, jasně, jen kamarádi.. no ták Phie, kamarádi spolu nespí"
"Bylo to jenom jednou Lil!"
"Ale i to se počítá" mrkla na mě. "Už se o tom nebudeme bavit, jo?" zamračila jsem se a ona přikývla. S Lily jsme se naobědvaly a já se zase vydala do práce.

"Jak to, že si nejedla tady, jako obvykle?" zeptal se hned po mém návratu Toby. "Dneska jsem měla sraz s kámoškou" odvětila jsem a šla se převléct do uniformy. Stoupla jsem si za pokladnu a vystřídala paní Hedviku. Druhá půlka mého pracovního dne tím započala. Vše bylo normální, jako předešlé dny, ale pak dovnitř vešel kluk v kapuci a všechny holky se na něj sesypaly. Když už si konečně probojoval cestu k pokladně, sundal si kapuci a šibalsky se na mě usmál. "Áá.. Pan Horan" zasmála jsem se.
"V celé mé kráse" přidal se ke mně a lípnul mě na tvář. Holky v celém Nando's zezelenaly závistí. "Co to bude?" usmála jsem se na něj. "Hoď tam něco pro mě a ty čtyři hladový krky." Namačkala jsem objednávku na kase a podala jí Rose, ta jí odnesla dozadu. "Za chvíli to tu máš, do kolika to dneska vidíte?"
"V kolik končíš ty?"
"V sedm"
"Tak to už budeš mít Liama doma" mrkl na mě. Nechápavě jsem se na něj podívala. "Takže mu můžeš vzít to romantický jídlo i se svíčkama" dodal. "Nialle, já a Liam jsme jenom.." začal kývat hlavou, podal mi peníze a vzal si od Rose tašku s jídlem. "Jasně, zas někdy Phie, ahoj" lípnul mě na tvář, nasadil si kapuci a zmizel ve dveřích.

Bylo konečně čtvrt na osm, už jsem byla převlíklá a jen jsem balila jídlo pro Liama, venku pršelo a tak jsem si z kabelky vytáhla deštník a byla na cestě domů. "Sophie.. Shophie.." otočila jsem se a uviděla na kost promoklou osobu, která se nebezpečně blížila ke mně. "Áhoj.." "Jé, ahoj Toby" rozpoznala jsem osobu. "Jdeš domů?"
"Jojo, domů, konečně" zasmála jsem se. "Bydlím stejnou cestou, třeba bych tě mohl doprovodit" usmál se. "To by bylo super" přijala jsem doprovod a vydali jsme se k našemu panelovému domu. "Komu neseš jídlo?" vypadlo z něj najednou. "Ále, to mám k snídani, to víš, ráda snídám kuře" trošku jsem ho zastrašila a on se na mě s údivem podíval. Vyprskla jsem smíchy. "Je pro spolubydlícího" nepřestávala jsem se smát a jemu to začínalo docházet. Cestu jsme pokračovali mlčky, občas jsme se jeden druhého na něco zeptali, ale to bylo vše. Konečně jsme došli před panelový dům. "Tak tady bydlím" zastavila jsem se. Přikývl. "Díky za doprovod" lípla jsem ho na tvář, zamávala a zašla do vchodu.

"Liame, jsem doma" zakřičela jsem jako obvykle. Odpovědi se mi však nedostávalo. Šla jsem tedy do kuchyně odložit jídlo, ale v obýváku mě zarazil pohled na polonahou dívku sedící v křesle.
 


Komentáře

1 Mája. Mája. | 12. listopadu 2012 v 19:57 | Reagovat

Cooožeee? Já chci Liama a Sophie a ne nějakou .... :D Hedvika a Toby. :DDD Super. :D

2 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 12. listopadu 2012 v 20:31 | Reagovat

:D Hej tak moc jsem se těšila na nový díl, musela jsem si počkat tak dlouho a teď tohle?? :O Ale to nejde! Prosím, nenech nás tentokrát tak dlouho čekat :'(

3 PetuLL PetuLL | 15. listopadu 2012 v 20:28 | Reagovat

Konečně, mám to moc ráda. :))
Doufám, že další bude dřív. :)

4 Denn. Denn. | Web | 19. listopadu 2012 v 17:31 | Reagovat

Kdo je ta holka?? Jdu vraždit..!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama