1.8 Why me?

1. října 2012 v 21:32 |  Liam - Why me?

About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: Em
"Už jsem unavená, půjdu si lehnout, díky za notebook, dobrou" vlepila jsem mu pusu na čelo a odešla do pokoje.

"Co když to nezvládnu" stále jsem opakovala a Liam mě musel pořád uklidňovat. "Ale zvládneš prosimtě, máš na to" usmál se a objal mě. Odtáhl se a sledoval mé rty. Začal se přibližovat, najednou mi skousával spodní ret, prosil tak, o otevření pusy, otevřela jsem jí a on se probojoval svým jazykem dovnitř. Rychle jsem se odtrhla. "Liame, tohle.. nemůžeme" zamračila jsem se a skousla si spodní ret. "Já vím, já jen.. promiň.. pro stěstí" usmál se a já odešla na svůj pohovor.

"Takže kdy můžete nastoupit?" zeptala se mě drobounká blondýka. "To mě jako berete?" vyjekla jsem na ní. "Ano, pohovorem jste prošla v pořádku" měla jsem sto chutí jí obejmout. "Tak třeba hned zítra?" usmála jsem se na ní. "Dobře, sepíši do zítra smlouvu, uvidíme se zítra slečno Waldenová" natáhla ke mně ruku a úsměv. "Děkuji paní Pepperová, nashledanou" vrátila jsem jí úsměv a hned jak jsem vyšla z Nando's vytáhla jsem svůj iPhone a najela na twitter.

Psty jsem vyťukala krátkou zprávu "I've got job, can't wait Nando's" a zmáčla tlačítko tweet. Schovala jsem telefon zpátky do kapsy. Po pár krocích mi však zapípal, vytáhla jsem ho. Byla to zpráva na twitteru. "@Real_Liam_Payne: I told you, congratulations hun xoxo" zprávu jsem Retweetla a vydala se rychlejší chůzí domů. Před domem jsem potkala Lily. "Áhoj" vyjekla jsem na ní. "Čáu, takže máš práci jo? Nando's jo? Určitě se k tobě přijdem najíst" udiveně jsem na ní koukala. "Twitter honey?" "Oni ho fakt používají všichni? Nechápu, jak jsem bez něj mohla žít" zasmála jsem se a Lily se ke mně přidala, lípla jsem jí na tvář a zmizela v domě.

"Áhoj" zaječela jsem na Liama ode dvěří "Názdar, vítej mezi pracující" přivítal mě k mému překvapení Louis. Bylo mi jedno, že ho vůbec neznám ihned jsem ho sevřela v medvědím objetí. To se ovšem nelíbilo krásné hnědovlásce sedící na gauči. Odtáhla jsem se od něj a utíkala za Liamem. "Věděl jsem to" vyzvedl mě a zatočil mnou dokola. "Jo, tohle je Eleanor Louisovo přítelkyně, El tohle je Phie" usmála jsem se na hnědovlásku a ona mi úsměv oplatila. "Tak to oslavíme, ne?" vyhrkl Lou. "No, možná tak panákem mlíka" zasmála jsem se. Louis se na mě nechápavě podíval "Jseš snad těhotná?" podíval se na Liama. Liam vykulil oči "Já v ničem nejedu" zvedl ruce k ramenům. "Né, jdu zítra do práce, s kocovinou by to asi nešlo, hele" zasmála jsem se a všichni tři vyprskli smíchy.

"Dáš si něco k jídlu?" zeptal se mě Liam v polovině filmu. "Ráda, pokud, se to bude dát jíst vidličkou" zasmála jsem se. Přesunuli jsme se do kuchyně a Liam začal smíchávat nějaké ingredience dohromady. Nakonec z toho vykouzlil tekuté těsto. "Neboj se, vyhoď to a snaž se to chytit" pobízel mě Liam k otočení palačinky. Uchytila jsem pánev, vyšvihla s ní do vzduchu, palačinka se ve vzuchu otočila a zase přistála na pánvičce. "Dokázala jsem to mučačááá" ponořila jsem ukazováček do těsta a cvrnkla Liama do nosu. Vypadal komicky, vyprskla jsem smíchy, ale on se jen tak nedal, začali jsme po sobě stříkat těstem. "Cítíš to?" zeptal se mě po chvilce. "Sakra, my spálili tu palačinku" vyprskla jsem smíchy. Liam mě dotáhl do obýváku, posadil mě na gauč a prstem ukázal, abych se koukala na televizi. Odešel do kuchyně a dopekl pár palačinek z těsta, které zbylo. Najedli jsme se a šli spát.
 


Komentáře

1 Mája. Mája. | Web | 1. října 2012 v 21:42 | Reagovat

Já jsem se tak těšila na další díl a ne zbytečně :D mučačá :DD dost mě to pobavilo s tou Eleanor. :D

2 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 3. října 2012 v 14:10 | Reagovat

tak moc jsem se těšila na další díl a teď mě to čekání čeká znova :'( :D Další díl, prosíííím :)

3 PetuLL PetuLL | Web | 4. října 2012 v 18:06 | Reagovat

Konečně jsem se dočkala dalšího dílu! :D
Jsem věrný čtenář, akorát jsem líná na komentování, tak doufám, že příště bude rychleji! :D

4 Mája. Mája. | Web | 6. října 2012 v 9:59 | Reagovat

[3]: Asi jako já. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama