1.7 Why me?

4. září 2012 v 21:32 |  Liam - Why me?
About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: Em
Netrvalo to dlouho a už jsme seděli u stolu a objednávali si jídlo. Liam ještě někomu psal SMSku a já byla stále vykulená.
"Můžeš mi konečně prozradit, proč jsme se teleportovali do restaurace?" narušila jsem ticho a nabrala si vidličkou trochu salátu. "Nemůžu" zasmál se Liam.
"Proč?"
"Je to trapný.. hodně trapný.. smála by ses"
"Nechceš abych se smála?" udiveně jsem se na něj podívala.
"Jasně, že chci.. poznáš, proč jsme tu" usmál se a podíval se směrem ke dveřím, otočila jsem hlavu a uviděla blonďatého kluka, myslím, že se jmenoval Niall, nebo tak nějak. Došel až k našemu stolu. "Čáu kámo" plácnul si s Liamem. "Ahoj Sophie" lípnul mi pusu na tvář. Oba jsme ho pozdravili zpátky a já čekala, co se bude dít. Niall si vzal židli od vedlejšího stolu a začal nám užírat jídla. "Nevadí ti to Sophie?" usmál se na mě s plnou pusou. "Nevadí, akorát mi vadí, že mi říkáš Sophie" zasmála jsem se. "Co je na tom špatnýho?" opáčil. "Dlouho mi tak nikdo neřekl, nesnáším to, jsem jen Phie" nabrala jsem si poslední vidličku salátu. "Dobře Phie" usmál se a dál uždiboval Liamovo jídlo. "Mohl jsem to vědět, že já ti rovnou neobjednal" zasmál se Liam. "Dobře, ale určitě si nepřišel vyjíst nám talíře ne? Už mi někdo konečně řekne, co se stalo?" zasmála jsem se.
"Jo, on ti to pan Dobroduch neřekl jo?" střídavě se podíval na mě a na Liama. Zakývala jsem hlavou. Niall sáhl do kapsy a podal Liamovi klíče. "Ještě, že mám náhradní" zasmál se. Vyprskla jsem smíchy. "Vidíš, říkal jsem to, že se budeš smát"
"No, to si měl teda pravdu Spider-mane"
"Tss.. už to neřeš ty Wonderwoman" Niall nás s pobavením sledoval a tak jsme přestali, nejspíš vůbec nevěděl, jak jsme si klíče zabouchli. Objednali jsme si ještě jedno jídlo, rozloučili se s Niallem a vydali se domů.

­Mlčky jsem zaklepala na Liamovy dveře. "Pojď dovnitř Phie" Liam ležel na posteli a kýval z jedné strany na druhou svým iPhonem. "Co děláš?" smála sem se. "Co?" vykulil na mě oči, ukázala jsem prstem na telefon. Položil telefon na na postel a usmál se. "Ále jen jsem hrál nějaký hry, co potřebuješ?" stále se tak nádherně usmíval. "Mohla bych si půjčit tvůj notebook?" usmála jsem se. "Jasně" vstal z postele a vydal se ke skříni. "Děkuju" podal mi notebook a já mu vlepila pusu na tvář. Zalezla jsem s notebookem do své postele.
Začala jsem si hledat práci. Projela jsem spousty portálů, byla jsem už unavená, ale slíbila jsem si, že ještě dnes si nějakou tu žádost podám. Došla jsem do kuchyně a chtěla jsem si udělat kafe. Zastavil mě ale pohled na Liama koukajícího se na televizi. "Ještě nespíš?" promluvila jsem směrem k němu. Trochu se lekl, ale ihned se vzpamatoval."Ne, dostal jsem chuť pustit si film, jakto, že ty nespíš?" zvedl se a zamířil k ledničce. "Hledám job" usmála se a dala vařit vodu. "A jak se daří?" nalil si sklenici mléka. "Prací dost, ale nic pro mě" voda se uvařila a já si zalila šálek kávy. "Můžu si tě vyfotit?" vypadlo z něj náhle. Vykuleně jsem se na něj podívala. "Na twitter"
"Na twit.. co?" zopakovala jsem po něm. "Twitter a neříkej, že ho nemáš" zakroutila jsem hlavou. Vyfotil si mě s kávou a já měla namířeno zpátky do pokoje. "Měla by sis ho založit, dobrou" lípnul mi pusu na tvář. "Dobře, dobrou" oplatila jsem mu pusu a zmizela v pokoji.

Popadla jsem notebook a utíkala si sednout na gauč. "Můžu?" zeptala jsem se Liama a on se šoupl. Přisedla jsem na gauč a na nohy si posadila notebook. "Tak mi pomož ten slavnej twitter založit, prosíím" udělala jsem psí očka a on si ode mě vzal notebook. Namačkal adresu a zmáčknul registraci. Vypsala jsem údaje a Liam mě začal všechno učit. "Ták a teď tě followuju.. a takle.. ty followuješ mě"
"Děkuju" usmála jsem se na něj. "Nemáš vůbec zač" vrátil mi úsměv a začal něco hledat v jeho mobilu. "Ježiši, Liame, ta fotka je hrozná" chytla jsem se za hlavu. "Prosimtě sluší ti to tam"
"Jo, jasně a už mě vidělo 4 milióny lidí, super" zasmála jsem se.
Ještě jsme si chvilku povídali. Byla jsem už ospalá. "Mám to" vykřikla jsem, až sebou Liam trhl. "Co máš?" zasmál se. "Práci, nebo spíš, pohovor" jásala jsem. "Vážně? To je skvělý, ukaž" vyrazil mi notebook z rukou. "Ahá, servírka v Nando's" vyprskl smíchy. "Hele, každej nemůže bejt popová hvězda, jako ty" urazila jsem se. "Počkej, takle sem to nemyslel" omlouval se. "Ne? A jak?" pohrdavě jsem se na něj podívala. "Jen.. je to Niallovo nejoblíbenější restaurace, asi se ho nezbavíš" zasmál se a já se k němu přidala. "Už jsem unavená, půjdu si lehnout, díky za notebook, dobrou" vlepila jsem mu pusu na čelo a odešla do pokoje.

 


Komentáře

1 Mája. Mája. | 5. září 2012 v 16:03 | Reagovat

Jů,pracovat v Nando's by se mi taky líbilo. :D Úžasný díl. :)

2 Lilly* Lilly* | Web | 9. září 2012 v 9:54 | Reagovat

úžasný díl

3 Nika Nika | Web | 9. září 2012 v 19:20 | Reagovat

těším se na další díl ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama