1.6 Why me?

29. srpna 2012 v 21:39 |  Liam - Why me?

About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: Em

"Musím s tebou mluvit.. o tom, co se stalo ráno a prostě o všem" trochu se zarazil, ale přisedl si ke mně na gauč. "Jo, taky si myslím"

Mlčky jsme seděli a koukali se na sebe. "Já nevím, jak začít" prolomila jsem trapné ticho. "Ale začnu.. já.. víš to.. co mezi námi je.. je to super, ale.. já nejsem na to připravená, já.. to, co se stalo v tom výtahu, myslím, že to bylo špatný.. teda né, jako špatný, ale že.. že jsme to neměli udělat, bylo to hodně.. unáhlený.. a ještě pořád se snažím dostat přes Nicolase, ale seš tu ty a já.. prostě.. nevím" vyklopila jsem hodně nejistě a on mě stále pozoroval. "Ty Nicolase miluješ, že jo?" zarazil mě. "Já.. já nevím.. něco k němu cítím, ale lásku? Já nevím Liame, nevím, co k němu cítím, normální holka by už ho nikdy nechtěla vidět, ale.. nevím" slzy mi začaly stékat po tvářích, Liam rychle zareagoval a objal mě. "Všechno to bude dobrý Phie.. já chápu to.. máš pravdu" hladil mě ve vlasech a po zádech, brečela jsem mu do ramene.
"Promiň" odtáhla jsem se a přejížděla rukou po jeho mokrém rameni. Musela jsem vypadat komicky s rozmazanou řasenkou. Někdo zaklepal a já si rychle upravovala oči.
"Posaďte se pánové" pobízel Liam dva policisty. "Dobrý den, slečno?" pozdravil mě strážník.
"Waldenová, dobrý den" podala jsem jim ruku. "Waldenová? To vy jste bydlela s panem Woodvillem?" strnule jsem kývla. "Tak to můžeme vzít jednou ranou, jsme zde, protože panu Woodvillovi se podařilo utéct ze země, nemáme žádné stopy, nenapadá vás nějaké místo, kde by mohl být?" strážníci se obrátili na mě i na Liama. Liam jen zakýval hlavou a já začala přemýšlet. "Často mluvil o Francii, o nějaké vesnici, kde chtěl bydlet.. že by to měl blízko do Paříže.. něco na S"
přemýšlela jsem nahlas policisté vytahovali zápisníčky a vše si poctivě psali. "Na jméno si nevzpomenete?"
"Ne, jen, že to jméno, nebo část toho jména znamenala 'ony'"
"Ceníme si vaší pomoci slečno Waldenová, děkujeme, pane Payne"
"Stejně jsme vám moc nepomohli" usmála jsem se na ně.
"Ale pomohli, víc, než si myslíte, děkujeme, kdyby se něco stalo, ozveme se vám" Liam šel za nimi zavřít a já se sesunula na gauč. Liam se na mě usmál a zmizel v kuchyni. Na chvíli jsem zavřela oči.

Otevřela jsem oči a byla ve svém pokoji. Jak jsem se sem dostala? Otevřela jsem dveře, Liam ležel na gauči pod peřinou a sledoval televizi. Potichu jsem se k němu vydala. "Mučačáá" skočila jsem na něj ze zadu a on se mě lekl. Začala jsem se smát a on mě převalil na zem. "Proč tak nadšeně Phie?" vítězně se zasmál. "Protože si připadám jako Wonderwoman, nebo Spiderman, prostě mám nadpřirozenou schopnost"
"Jo? Řekni mi o tom" pobízel mě. "Umím se teleportovat" ďábelsky jsem se usmála. Ležel nade mnou, držel mi zápěstí a stále se usmíval. "Tak mi to předveď"
"Nevím, jak se to spouští, ale umím to" vzal mě do náruče a odnesl do svého pokoje, položil mě na postel "Teď si se teleportovala ke mně" zase mě vzal, položil mě v obýváku na gauč "Teď na gauč" odnesl mě ke mně položil zase na postel "Teď k tobě" vzal mě a odešel ke dveřím. "To neuděláš" křikla sem na něj, ale on už chytal kliku a odnášel mě směrem k výtahu. Chvilku jsme vyčkávali na výtah. Nastoupili jsme do něj a Liam ještě zvládnul zmáčknout šestku. Dojeli jsme o patro výš a Liam zaklepal na dveře. Otevřela nám Lily, Liam se na nic neptal, vešel dovnitř "A teď k Lily" postavil mě na zem a začali jsme se smát. Lily však na nás koukala, jako na dva blázny. "Děkujeme za poskytnutí přistávací dráhy" usmál se Liam a zase mě vzal do náruče. Dojeli jsme zpátky do pátého patra a Liam se chystal odemknout "A jéje" udiveně jsem se na něj podívala a on zpátky zalezl do výtahu. "Kam jedeme?"
"Překvapení krásko, překvapení" Donesl mě až před dům a tam mě postavil na nohy, chytil mě za ruku a vláčel mě někam do města. Šli jsme mlčky, stále jsem nechápala, o co jde, ale měla jsem ráda překvapení. Zastavili jsme u nejbližší restaurace. "Á, pan Payne, přejete si?" zeptala se pohledná hosteska. "Stůl pro dva" pokynul. Netrvalo to dlouho a už jsme seděli u stolu a objednávali si jídlo. Liam ještě někomu psal SMSku a já byla stále vykulená.
 


Komentáře

1 Mája. Mája. | Web | 29. srpna 2012 v 21:47 | Reagovat

Mučačáá :DD Já se chci taky umět takhle teleportovat!:D To je božský a když si to představuju naživo. :D

2 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 31. srpna 2012 v 15:11 | Reagovat

božííííííííí!! :'D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama