1.5 Why me?

25. srpna 2012 v 21:00 |  Liam - Why me?
About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: EmNechápavě jsem se na něj podívala, on jen zakroutil hlavou a stále se přibližoval.

Byli jsme u sebe maximálně blízko, ale někdo zaklepal na dveře. Otočili jsme se na dveře a Liam si hlasitě povzdechl. Rychle jsem vzala jogurt a pokračovala ve snídani. Liam se vrátil v doprovodu Lily.
"Neruším?" podívala se na mě Lily. "Ne" odpověděl s úsměvem Liam, ale jakmile se otočil, přikývla jsem hlavou. Lily nasadila tvář, která říkala 'promiň'.

"Co žereš?" sedla si vedle mě a ukázala na jogurt. Liam se začal smát a já si prstem nabrala jogurt. "A jak to žereš? Nemáte lžičky nebo co?" vyprskla jsem smíchy, Liam se chytil za hlavu a Lily na nás nechápavě koukala. "Lžičky jsou zlo Lily" pohrozila jsem jí ukazováčkem. Přisedla si ke mně blíž a sáhla mi na čelo. "Dobře otočme list a přejděme k tomu, proč tu jsem" zajásala.
"No, povídej, nemůžu se dočkat" nasadila jsem falešný úsměv.
"Ale noták Phie, půjdeme nakupovát" začala skákat do vzduchu. Liam na ní nechápavě koukal a já se jeho výrazu ve tváři musela zasmát.
"Dobře no.. můžu se převléct a dosnídat?"
"Jasné, taky se pudu převlíct, pak se tu pro tebe stavím" vlepila mi pusu na tvář a zmizela.

"To je taková vždycky?" udivil se Liam.
"Jen když se jedná o nákupy, romantický filmy a hezký kluky" zasmála jsem se a on se ke mně přidal.
"Jdu se převlíct, čekaj mě nákupy s milovnicí módy" protočila jsem oči a zmizela ve svém pokoji. Hodila jsem na sebe modré tílko, mini šortky a tenisky. Vlasy jsem si zapletla v cop a jen se lehce nalíčila. Rozeběhla se do obýváku a šla uklidit jogurt. Liam byl nejspíš ve svém pokoji a tak jsem byt trochu poklidila. Na ledničce byl však vzkaz 'Přijdu večer, musíme nahrávat desku, užij si nákupy xoxo -L'. A klíče ležely hned vedle ledničky.

"Lily už si ty šaty zkoušíš po pátý.. vem si je konečně!" vzdychala jsem u zkušební kabinky. "Ale tady mi dělaj faldík, tady, vidíš?" ukazovala na své ploché břicho. Zalezla jsem k ní do kabinky a zadívala jsem se jí do obličeje. "Ty šaty si vezmeš, vypadáš v nich dokonale!" řekla jsem přísným hlasem. Lily zrudla a začala si šaty vysvlékat. Konečně s nima stála u pokladny. Totálně se mi ulevilo. Zašly jsme si ještě na kafe a hodiny rychle ubíhaly, domu jsme se dostaly v pět.

Odemkla jsem dveře, hodila tašky na zem a zamířila k ledničce napít se studeného pití. Dveře Liamova pokoje se pomalu otevřely a v nich se objevil Liam jen v trenkách. Bože, měl dokonalé tělo. "Ty už si doma? Myslela jsem, že přijdeš až večer" usmála se a vyklopila do sebe skleničku studeného mléka. "Jojo, skončili jsme s klukama dřív"
"Nejdu nevhod? Nemáš tu někoho? Já klidně zase můžu jít" popadla jsem kabelku.
"Nevhod? Né, počkej Phie, nikoho tu nemám.. jen sem si byl zdřímnout, počkej" otočil se a zmizel ve dveřích svého pokoje.

Sedla jsem si do obýváku a na ovladači namačkala náhodné číslo, naskočilo MTV a tak jsem to tam nechala. Liam se objevil oblečený před televizí s rukama za zády. "Něco pro tebe mám" vycenil na mě zuby. "Pro mě? Proč?" udivila jsem se. "Proč? Není to jedno? Prostě si tuhle chvíli užívej" stále jsem na něj udiveně koukala a on mi podal perfektně zabalený balíček. Sedl si vedle mě a čekal, až balíček rozbalím. Vypadal, jako malé dítě, které čeká, až mu někdo rozbalí lízátko. Roztrhla jsem první část balícího papíru, zatnul zuby. "Mám být opatrnější?" uchechtla jsem se. "Ne, jen.. je mi toho papíru líto, tak dlouho jsem to balil a.. mám k němu cit, jasný?"
"Promiň papíre" omluvila jsem se právě papíru?
Zbytek krabice jsem rozbalovala o něco opatrněji. Na krabici byl nakreslený bílý iPhone. "Ne.." podala jsem krabici Liamovi. "Jak ne?" podával mi jí zpátky, ale já jí stále odstrkovala zpět. "To mě chceš urazit Phie? Musíš tenhle dárek přijmout" stále mi krabici strkal pod nos. "Nemůžu si od tebe vzít telefon" vracela jsem mu jí zpátky. "A proč ne? Hm?" usmál se. "Jakoby nestačilo, že ti tu vydejchávám vzduch, prostě nemůžu" stále jsem ho odmítala. On krabici rozbalil a začal mi mávat krásným iPhonem před obličejem. "No ták, tvůj mobil jsem ti rozbil a musíš mít mobil" nepřestával s ním mávat. "K čemu by mi byl mobil?" šáhla sem po něm. "No vidíš, jak to jde" vítězně se usmál.
"Však já ti ho zase vrátím, hned, jak si vydělám na nový" šibalsky jsem se usmála. Kývl a já ho lípla na tvář. "Děkuji" usmála jsem se.

Odešel do kuchyně udělat si jídlo. "Liame?" volala jsem na něj z obýváku. "Jo?" otočil se a vycenil zuby. "Musím s tebou mluvit.. o tom, co se stalo ráno a prostě o všem" trochu se zarazil, ale přisedl si ke mně na gauč. "Jo, taky si myslím"


 


Komentáře

1 Denise Bennson Denise Bennson | Web | 25. srpna 2012 v 21:05 | Reagovat

hezký blog :)

2 Mája Mája | Web | 25. srpna 2012 v 21:22 | Reagovat

Achjo,zase jim to někdo zkazí! :D Ale ten iPhone by mi nevadil. :D

3 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 26. srpna 2012 v 19:41 | Reagovat

ooou jeee ... jsem ráda, že jsem podlehla a začala to číst :D Je to dokonalé! Celá FFka, ten začátek-juuu a teď ... bože, tohle je zaručeně jedna z mích nejoblíbenějších FFek!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama