1.4 Why me?

19. srpna 2012 v 21:30 |  Liam - Why me?
About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: Em
.Otevřela jsem oči a nahmatávala místo vedle sebe. Dohmatala jsem se jenom polštáře, Liam byl pryč, jak jinak. Vstala jsem a na sobě jsem měla jen tílko a kalhotky, musela jsem se večer vysvléct, aby se mi lépe spalo. Neobtěžovala jsem se podíváním do zrcadla ani oblékáním, rovnou jsem se vydala do kuchyně udělat si něco k jídlu.

Procházela jsem obývákem a na mě zíralo pět párů očí. Koukala jsem na ně s otevřenou pusou, Liam vstal a přišel ke mně. Nos měl celkem nateklý. "Sophie tohle je Louis, Niall, Zayn á Hary, kluci tohle je Sophie, má.. spolubydlící" začal mi jednotlivě ukazovat na kluky a já stále dezorientovaně sledovala jeho ruku. Kluci mi s úsměvem zamávali a já se jen přitrouble usmívala, nestihla jsem napočítat ani do deseti a už sem stála ve svém pokoji. Rychle jsem se převlékla a šla se umýt do koupelny.
Po půl hodině jsem ze sebe konečně udělala člověka a vyrazila si udělat snídani.
Liam~
Phie rychle zmizela do pokoje, připadal jsem si trapně, ale nemohl jsem kluky vyhodit. Každou sobotu jsme se scházeli u mě a nešlo to změnit. "Nevypadala jako spolubydlící" usmál se šibalsky Louis. Hodil jsem po něm vražednej pohled. "Jako proč?" dostal sem konečně ze sebe. "No.." podrbal se na zátylku "vyšla z tvýho pokoje a polonahá" vyplázl na mě jazyk. Kluci se začali smát a já je jen pozoroval s údivem. "No ták, vyklop to, co je mezi váma dvěma?" vyhrkl Zayn.
"Sakra nic mezi náma není" nechtěl jsem se o Phie bavit, nechtěl jsem, aby poznali, že k ní něco cítím.
"Není jo? Jiskří to mezi váma, jak přestřihlej elektrickej drát.. už na párty to tak bylo" ozval se pro změnu Harry. Hlasitě jsem si povzdechl a sesunul se na gauč.
"Spali ste spolu?" nevzdával se Harry.
"Fájn, chcete pravdu, vy drbny?" otočil jsem se na všechny. Všichni mi odpověděli lehkým pokývnutím hlavy. "Spali.. jo spali, ale už je to dýl.. jsme jen kámoši jasný? Nechávám jí u sebe, protože nemá, kam jít a konec debat, žádné další otázky" házel jsem rukama.
"Fájn, my pudem, nebudem dělat hrdličkám křeny" zvedl se Niall a všichni ho následovali.

Sophie~
Došla jsem do kuchyně a v obýváku seděl už jen Liam. Usmála jsem se a zamířila jsem za ním. "Kam zmizeli kluci?" kycla jsem si hned vedle něj. "Hmm.. co?" podíval se na mě překvapeně. "Ptám se, kam zmizeli kluci" zasmála jsem se. "Jo ták.. už šli, museli .. do města"
"Aha.. dáš si něco k snídani?"
"Né, díky, už jsem jedl, přinesl jsem ti nějaké pečivo, tak si to můžeš dát s jogurtem, funguje to výborně místo lžičky" usmál se.

"Co tvůj nos?" zeptala jsem se s plnou pusou. "Bolí, ale dá se to přežít" nahmatával si nos. "Je mi to strašně líto" zamračila jsem se a položila jogurt na stůl. "Už si se jednou omlouvala.. a navíc nemůžeš za to" přisedla jsem si k němu blíž. "Ne? A kdo za to může, hm?" opatrně jsem se začala dotýkat jeho obličeje a prsty zajela až na nos, syknul a ucukl. "Promiň" rychle jsem se omluvila a zase si odsedla. Liam mě chytil za ruku a přitáhl si mě zpátky. Nechápavě jsem se na něj podívala, on jen zakroutil hlavou a stále se přibližoval.
 


Komentáře

1 Mája. Mája. | Web | 19. srpna 2012 v 21:41 | Reagovat

Muhaha :D V tom nejlepšim to ukončit. :D Prý 'drbny' :D

2 Mája :) Mája :) | Web | 22. srpna 2012 v 16:26 | Reagovat

Super díl. Těším se na další! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama