1.3 Why me?

7. srpna 2012 v 20:50 |  Liam - Why me?

About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: Em
Sophie~
Seděla jsem u Lily na gauči, v rukách jsem svírala skleničku s vodou a pohupovala jsem se sem a tam. "Klid, Phie!" zastavila mě Lil.
"Klid? Lil, jsou to už dvě hodiny, musím se jít na něj podívat, jestli se mu něco nestalo, Nicolas bude už určitě pryč"
"Sophie, musím se tě na něco zeptat" přisedla si ke mně Lil. "Ptej se" pokynula jsem a položila jsem skleničku na stůl. "Jak to mezi tebou a Nicolasem je a co cítíš k Liamovi?" podívala se na mě a vyčkávala nějaké odpovědi. "Já.. já ani sama nevím Lil.. Nicolas i přes to, co mi všechno udělal, nechal mě u něj bydlet, občas uvařil i večeři.. Liam? Sakra, je nádhernej, sladkej, hodnej, slavnej.. jenže vždycky, když dojde na Nicolase, tak se pohádáme.. já nevím, asi něco k Nicolasovi cítím, ale nechci si to připustit" celá jsem se klepala, měla jsem nutkání utéct a jít se podívat na Liama. "A co Liam? K tomu nic necítíš, chci říct, spali jste spolu ne?" nevěřícně jsem se na ní podívala, jak to sakra ví? "Mhm.. je moc hodnej.. a.. mám ho ráda, jen.. nevím jestli by nám to spolu šlo, on je popová hvězda a já jenom holka plná modřin, kvůli šlapingu" zvedla jsem se a rozutekla se k Liamovi.

Bušila jsem na dveře, Liam stále neotevíral, ještě jsem od něj nedostala klíče a tak jsem bouchala dál. "Sakra Liame otevři už!" nepřestávala jsem bušit. Sousedi otevírali své dveře a koukali, co se tu děje. Měla jsem o Liama pořádný strach, co když se mu něco stalo? Opřela jsem se o dveře a sesunula se na zem. "Slečno? Můžu vám nějak pomoci?" zeptal se mě starý pán, který právě otevřel své dveře. "Ledaže byste věděl, jak se dostat dovnitř" odfrkla jsem si. "Vlastně.. jedna možnost by tu byla" zbystřila jsem a zvedla se ze studené země. Následovala jsem starouška do jeho bytu. "Jednou mi Liam dal klíče, pro případ nouze, myslím, že ten teď nastal" usmála jsem se na staříka a vytrhla mu klíče z rukou. Rychle jsem odemkla dveře a vlítla dovnitř. Rozhlédla jsem se pořádně po bytě. Liam ležel na zemi a z nosu mu tekla krev. "Liame, Liame" fackovala jsem ho z jedné tváře na druhou. Konečně otevřel oči. "Dojdu pro led, počkej" rychle jsem hmátla po dveřích od mrazáku a vzala první, co mi přišlo pod ruku, mražená zelenina. Položila jsem jí Liamovi na nos, potichu syknul, muselo ho to bolet.

Opatrně jsme se přesunuli do jeho pokoje, sundala jsem mu boty a kalhoty. Položila jsem ho do postele a lehla si vedle něj. "Je mi to tak líto Liame, tohle, nemělo se ti to vůbec stát.. za všechno můžu já.. já.. odstěhuju se.. daleko od tebe.." slzy mi stékaly po tvářích a Liam si mě přitáhl k sobě. "Nedávej si to za vinu Phie, za nic nemůžeš.. já, šel jsem do toho dobrovolně, ne? Šel jsem do toho kvůli tobě, protože nechci, aby se ti něco stalo, půlka je už za námi, nikam nepůjdeš, zůstaneš tady, jasný? Nikam nepůjdeš zlato" upravil mi vlasy a já si lehla na jeho hruď, pomalu jsem usla.

 


Komentáře

1 Mája. Mája. | Web | 10. srpna 2012 v 10:27 | Reagovat

To je tak dojemný :') :D Oni spolu musí být! ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama