1.2 Why me?

4. srpna 2012 v 22:09 |  Liam - Why me?
About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: Em
"Aha.." snažila jsem se nevybuchnout smíchy, ale nešlo to.. Začala jsem se smát a on po mně hodil polštář, tím započala naše polštářová bitva.

Ležela jsem na pohovce ve spárech Liamových rukou. Začal mě všude lechtat, křečovitě jsem se smála, z naší zábavy nás ovšem vyrušilo zaklepání. Vyděsila jsem se, co když je to Nicolas? Zoufale jsem se podívala na Liama, ten mi ukázal, ať zalezu do pokoje, já přikývla a odešla.
Přitiskla sem ucho na dveře a snažila se rozeznat hlasy. "Můžeš vylézt Phie, to je Lily!" spadla mi skála ze srdce, hlasitě jsem si oddechla a vystoupila ze dveří, až teď jsem si všimla, jak to tu vypadá, všude se válelo peří, Liam měl rozcuchané vlasy a byl celý poškrábaný, byla jsem ráda, že sem neviděla sebe. "Proboha co jste tu vyváděli? Člověk vás nechá dvě minuty samotný a vy zdemolujete byt"
"No.." prohrábla sem si vlasy a začervenala se. "On si začal" ukázala jsem prstem na Liama. "Co kecáš? Tysis začala!"
"No dobrý.. nemusíte se hádat, jako malý.." zasmála se Lily. S Liamem jsme se po sobě podívali a usmáli se na sebe. "Tohle sis u mě nechala, nepřestává to zvonit" zamávala mi Lily telefonem před očima. Udělal se mi knedlík v krku, bylo mi jasné, kdo se mi snaží dovolat. Klepavě jsem se pro mobil natáhla a začala lustrovat SMSky. Liam mi telefon z ruky vytrhl, odešel k oknu a vyhodil ho ven, nemohl to přežít. "Nemáš ty ve zvyku házet věci z okna?!"
"Trochu" šibalsky se usmál. Vlastně bych mu za to měla být vděčná. "Tak už tu nic nezvoní, tak zase půjdu" usmála se Lily. "Dobře" pokusila jsem se nahodit úsměv.
Liam zavřel dveře a odešel do kuchyně. Spadla jsem na gauč a začala přemýšlet o tom, co jsem udělala, vždyť on si mě najde, ať budu kdekoliv, vím to.
Liam se vrátil, sednul si vedle mě a podal mi misku plnou šlehačky a kakaa a taky vidličku. "Díky" usmála jsem se. "Nemáš vůbec za co" nabral si prstem šlehačku. "Díky i za ten telefon" nabrala jsem si sousto. "Jo, tak já ti ho zníčím a ty mi poděkuješ? Taky dobrý" začal se smát. Neubránila jsem se tomu a prudce ho objala. "Děkuju za všechno" zašeptala jsem mu do ucha. "Jsem tu pro tebe Phie, víš to, že jo?" stiskl mě pevněji. Odtáhla jsem se od něj a on mi lípnul pusu na tvář. "Co podniknem?" zeptal se náhle. "Víš, já bojím se, že mě tu najde"
"Nenajde, bude mít co dělat s tím, aby utekl pryč"
"Co? Jak o tom víš?" zarazila jsem se.
"Vlastně, no, byl jsem ho nahlásit" podrbal se ve vlasech.
Nevěděla jsem, co mu na to mám říct, strčila jsem si vidličku do pusy a odešla do pokoje. Kycla jsem sebou na postel a přemýšlela o tom, proč to udělal o tom, kde je asi teď Nic a doufala jsem, že není na cestě sem. Našla jsem lahev vodky, na nic jsem nečekala a začala jí klopit do sebe. Někdo zaklepal na dveře. Vodku jsem rychle schovala. "Phie, můžu?" ozval se za dveřmi Liamův hlas. Zabručela jsem něco jako 'jo' a on vstoupil.
Liam ~
Vešel jsem dovnitř, ležela na posteli a koukala do stropu. Hlavou se mi honilo tolik myšlenek, nevěděl jsem, jak mám začít. Nadechl jsem se a v tu ránu mi zazvonil telefon. Číslo jsem neměl uložené v kontaktech, ukázal jsem na Phie prstem a zmáčkl jsem zelené tlačítko. "Payne, prosím?"
"Ta malá děvka je u tebe co?" ozvalo se ze sluchátka, udělalo se mi mdlo. "O-o čem to mluvíš?"
"Nedělej, že nevíš Liámku, moc dobře to víme oba, je u tebe, mně neuteče mrcha!" sotva to dořekl, položil to. Vyděšeně jsem se podíval na Phie. "Mmusíš k Lily, hned" pokynul jsem. Nechápavě se na mě podívala. "Proč, jde sem nějaká holka?" odfrkla si, stál jsem u ní dost blízko, abych v jejím dechu ucítil alkohol. "Teď není vhodná doba na žárlení Phie, vážně tam musíš"
"Já že žárlím? Nevím, kdo udal mého přítele na policii, hm, kdo tady žárlí?"
"Sakra Phie, tvůj úžasnej přítel právě kráčí sem, musíš odsud pryč" rychle vystřízlivěla a zmizela ve dveřích. Trochu jsem stihl poklidit peří, které tu po nás zůstalo a vyčkával jsem na příchod Nicolase.
 


Komentáře

1 Mája :) Mája :) | Web | 5. srpna 2012 v 10:23 | Reagovat

Woháá! To je božský. :D Nic je fakt na zabití. :DD

2 Lucinka:-* Lucinka:-* | Web | 5. srpna 2012 v 20:28 | Reagovat

Já bych se dost bála.. Pěkně píšeš.. Nechceš se spřátelit ? :)

3 Lorenzo Lorenzo | Web | 6. srpna 2012 v 10:47 | Reagovat

Doufám že mu dá Liam pěstí. :'DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama