1.1 Why me?

3. srpna 2012 v 23:46

About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: Em

"Myslím, že mám nápad" vytáhla mobil z kapsy.

Stáli jsme u nás před domem já, Lily a Max. Nechápala jsem, co mají v plánu, ale snažila jsem se jim do toho nemluvit, doufala jsem, že to vyjde. ".. a pak začneš rychle balit.. Sophie! Posloucháš?!"
"mhm? Jo.. jo… a pak začnu rychle balit.." odkývala jsem.
"Tak dem na to" zavelel Max a usmál se. Nevěděla jsem přesně, co mám dělat, a tak jsem následovala Lily. Ta si sedla na lavičku a dala před nás noviny. Jakmile jsme uviděli Maxe s Nicolasem, došlo mi, že teď je můj čas. Když Lily uviděla Nicolase, jemně zahvízdala. Hodila jsem na ní vražednej pohled a ztratila se ve dveřích činžáku.
Vešla jsem do bytu a začala balit nejdůležitější věci. Zalezla jsem do koupelny a vzala si všechny krémy, hřebeny, šampony. Potom jsem vzala rtěnku, natřela si pusu a přitiskla ji na zrcadlo, kam jsem ještě rtěnkou dopsala Bye. Byl to krásný pocit. Rychle jsem vyklouzla z bytu i z činžáku a utíkala k Lily. Spolu jsme se vydaly do jejího bytu. "Víš Lil, moc děkuju.."
"Sakra Sophie, za nic, měla si mi to říct už dřív" omluvně jsem se usmála a zastavila se u domu, kde bydlí nejen Lily, ale i Liam. Zalezly jsme dovnitř a čekaly na výtah. Vlezly jsme do výtahu a v zrcadle jsme na sebe dělali obličeje, Lily zmáčkla číslo pět a už jsme jely. "Počkej.. počkej.. proč si zmáčkla pětku?" udivila jsem se. "Mhh.. víš.. já.." vykoktávala ze sebe. "Ty co?" ukázala jsem na ní prstem. "Liam se nabídnul, že už něj můžeš zůstat"
"Cože?! Měla si říct rovnou, že sem na obtíž!" vyjekla jsem na ní.
"Nejsi na obtíž! Jen Liam se nabídnul, vlastně mi to rozmlouval dlouho, no ták Phie, vždyť vy dva.."
"My dva co?"
"No.. spali jste spolu ne?"
"A to znamená, že k němu mám jít hned bydlet?" sykla jsem na ní skrz zuby.
Sedla jsem si na zem s opřela se o výtahové dveře. Obejmula jsem kolena a čekala jsem, co se bude dít. "Víš, nemusíš být u něj.. můžeš jít teda k nám" zvedla mi hlavu Lily.
"Ne.. já nechci být na obtíž ani tobě ani Liamovi, ale.. prostě nejde to bydlet u něj, víš, co by to pro mě bylo?" otočila jsem hlavu zase zpátky.
"Má dva pokoje ne?" podrbala se na zátylku.
"Jo jenže v jednom se šuká o 106" zasmála jsem se a Lily se ke mně přidala. "Fájn, zkusím to u něj, ale jen než si něco najdu." Lil se usmála a pomohla mi na nohy. Výtah se zastavil, Lil mi popřála hodně štěstí a zmizela ve výtahových dveřích.
Došla jsem ke dveřím a nejistě jsem zaklepala. Netrvalo dlouho a přišel mi otevřít Liam jen v trenýrkách. Sjela jsem ho od hlavy k patě a usmála se.
"Ahoj.. já.. neruším? Nemáš návštěvu nebo tak něco? Víš Lily mi.."
"Ahoj, nerušíš, pojď dál" pomohl mi s taškami a ukázal mi můj pokoj. Byl to onen pokoj, kde jsme s Lily zahlédly ten pár. "Buď tu jako doma" usmál se Liam a dal mi pusu na tvář. "Děkuju" vrátila jsem mu úsměv a zalezla jsem do koupelny. Bože já vypadám, rychle jsem se učesala, nanesla trochu řasenky a vylítla do kuchyně. "Máš hlad?" uslyšela jsem za sebou
"Docela jo.." otevřel lednici "Posluš si" ukázal rukou. Zahlédla jsem jogurt, na nic jsem nečekala a sáhla po něm. "Kde máš lžičky?" prohledávala jsem šuplíky, ale lžicky jsem nemohla najít. "Víš já lžičky nemám"
"A čím jíš jogurty?" udiveně jsem se na něj podívala
"Vidličkou" začala jsem se smát, ale on se nesmál, ztuhla jsem. "Jako vážně?" kývnul hlavou a podal mi vidličku. "Fájn, tak to mě budeš muset naučit." Odtáhl mě do obýváku a posadil na gauč, otevřel mi jogurt a začal mě vidličkou krmit. Musela jsem se u toho smát a tak mi jogurt lítal všude, nestíhala jsem si ho utírat. "Nebude lepší, když si dojdu k Lily pro lžičku?" zasmála jsem se, když mi jogurt kápnul do výstřihu. "Ne! Žádné lžičky v mém bytě" začala jsem se smát ještě víc a Liam odešel. Myslela jsem, že se urazil, ale přišel s utěrkou a podal mi jí, abych si mohla výstřih utřít. "Dobře tedy a můžu vědět proč?"
"Lžiček se bojím"
"Aha.." snažila jsem se nevybuchnout smíchy, ale nešlo to.. Začala jsem se smát a on po mě hodil polštář, tím započala naše polštářová bitva.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama