1.0 Why me?

3. srpna 2012 v 11:19 |  Liam - Why me?
About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: Em

Ani jsem se nenadála a už jsme na sobě leželi jen ve spodním prádle…

Liam~
Stáli jsme před dveřmi jejího bytu. Oba jsme se na sebe usmívali. To co se právě stalo, mi změnilo život, teď vím, co je milování. A jsem si sakra jistej, že tu holku miluju. Pramínek vlasů jí spadl do obličeje, rychle jsem ho zachytil a zandal za její ucho. "Budu muset jít, Nicolas bude vyvádět" omluvně se usmála. Chtěl jsem jí políbit, ale položila mi ukazováček na ústa. "Né tak rychle pane Payne, ještě mi dlužíte 40 liber" každý sval ve mně ztuhl. Vyvalil jsem na ní oči a zůstal strnule stát. "Vlastně 25.. Nicolas teď dává kamarádskou a rodinnou slevu" usmála se a natáhla ruku, která vyčkávala na peníze. Rozhýbal jsem se, štrachal jsem v zadní kapse a hledal peněženku. "Dělám si srandu Hurvínku" zasmála se a ze mě všechno spadlo. Přišla blíž, naposled mě políbila a zmizela ve dveřích jejího bytu.

Sophie~
Jakmile jsem vyšla do bytu, začala jsem si tancovat jako nějaká baletka. Roztancovala jsem se až do ložnice, kde mě zastavil pohled na kufry balícího Nicolase. "To tys mě udala, ty malá děvko?!" začal řvát na celé kolo. Vyděšeně jsem se na něj podívala. "Cože? Udala? Kam? O čem to mluvíš?"
"Jo tak mladá dáma neví.. jdou po mě fízlové slečinko! Tak mi kurva řekni, cos jim řekla!"
"Policajti jdou po tobě?" nechápavě jsem se na něj podívala. "Já jim ale nic neřekla"
"No a mám ti to snad věřit ne? Mám tam kámoše, řek, že tam někdo byl a mluvili o mě, dneska!" řval ještě víc. "Dneska?.. jenže dneska jsem byla s tím odporným staroušem!" nedala jsem se. "Jakym staroušem! Nebudeš takhle mluvit o mym tátovi, ty děvko" chytil mě za ruku a svalil mě na postel. Pokoušela jsem se zvednout a rychle utéct.
Držel mě pevně, stíhal mě držet a ještě se vysvlékat. První slza mi sjela po tváři. Už se nesmím nechat, ne potom co se stalo s Liamem. Začala jsem ho kousat do ruky, nedal se. Stále mě pevně držel a už jsem byla vysvlečená i z kalhotek. Na nic se neptal a rychle přirazil. Bylo to bolestivé a na tom si dával záležet. Pořád na mě řval, že jsem děvka. Když už konečně byl, oblékl se a vypadl si do kuchyně zakouřit. Schoulila jsem se do klubíčka a pokračovala v pláči.
Nicolas kopl do dveří a hodil po mě nějaký batoh. "Sbal si věci, odjíždíme" vykulila jsem na něj oči. "K-k-dy?!" dostala jsem ze sebe. "Zítra večer, dneska už to nestíháme." Odfrkl si a odešel zpátky do kuchyně.
Na nic jsem nečekala, hmátla jsem po telefonu a napsala Lily smsku 'S.O.S v pět ve Starbucks"
Rázem mi přišla odpověď 'Ok, budu tam ;)'
Hodila jsem na sebe tílko, legíny, obula jsem conversky a vyplula jsem bez otočení z bytu. Do Starbucks jsem došla za pět minut pět. Tak jsem si sedla a čekala na Lily. Ta přišla a zamířila to k objednávacíjímu pultu. Zahlédla mě a mířila ke mně s dvěma latté. "Ahoj, co je tak naléhavého?"
"Ahoj, ani nevíš jak jsem ráda, že si tu.. musím ti něco říct.. něco co jsem ti měla říct už dávno"
"Poslouchám" pokývala hlavou
"Bydlíme tu skoro 2 měsíce.. ty ses přestěhovala k Maxovi já neměla kam jít. Potkala jsem jednoho kluka - Nicolase - vyspala sem se s ním na prvním rande. Byl hodnej, milej, pohlednej.. A taky.. je to.. p.. p.."
"No?"
"P..p.. já to nemůžu říct.." Lil mi podala telefon a namačkala tam novou zprávu "Napiš to.."
Vzala jsem do rukou její telefon, ruce se mi třásly, nehtem jsem nacvakala P-A-S-Á-K. A telefon jsem jí vrátila zpátky.
"Bože!" zhrozila se Lil.. "To proto si mi ho nikdy neukázala? To proto.. bože.. tím se tolik vysvětluje.. on.. on tě prodává?" mlčky jsem přikývla. "To je strašný! Musíš ho udat na policii!"
"Jo.. no.. vlastně to dneska někdo udělal za mě a on si myslí, že sem to byla já a tak.. odjíždí, ale já musím s ním. Jenže já s ním nikam nechci! Chci zůstat tady a být na blízku Liamovi!"
"Liamovi?" usmála se Lily..
"Jo.. ale toho teď neřeš.. jáá potřebuju zmizet" kousla jsem se do nehtu.
"A Liam to ví?"
"Co? Že jsem šlapka, nebo že odjíždím?" při těhlech slovech Lily ztuhla.
"Že.. obojí?"
"Ví jen to, že mě Nic prodává.. o odjezdu jsem se dozvěděla dneska."
"Fájn, půjdeš k nám! Maxovi to vadit nebude.. půjdeš teď hned domu, sbalíš si věci a pudeš ke mně!"
"Ale.. Nic on je doma.."
"Myslím, že mám nápad" vytáhla mobil z kapsy.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama