0.9 Why me?

2. srpna 2012 v 11:49 |  Liam - Why me?

About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: Em

Po půl hodině čekání na Louise jsme konečně vyrazili na policejní stanici.

Sophie~
Když jsem otevřela oči, musela jsem silně zamrkat. Ležela jsem na posteli, která byla postavená veprostřed pokoje, naproti mně viselo obrovské zrcadlo, které odrazovalo můj ranní pohled. Závěsy byli roztažené a balkónové dveře otevřené.
Na nic jsem nečekala a prudce se zvedla. Šíleně se mi roztřeštila hlava a tak jsem si zase lehla. Pozorovala jsem svůj obličej v zrcadle a dělala na sebe různé úšklebky. Tenhle pokoj jsem už někde viděla. Pokusila jsem se znovu vstát, druhý pokus mi vyšel o něco lépe. Došla jsem k zrcadlu a prohlédla svou tvář, až teď jsem si všimla velkého monoklu pod pravým okem. Na sobě jsem měla jen kostkovanou košili s nápisem Argentina, vypadala staře a děděčkovsky. Poté jsem zkoukla své vlasy, byly zacuchané, mastné a rozlétané do všech stran.
Popošla jsem blíž k balkónovým dveřím, nic jsem neviděla, jen jsem ucítila kouř z cigarety. Začala jsem kašlat. Na balkóně se něco pohnulo. Uviděla jsem obrysy nějaké osoby. Byl to muž. Odhadovala bych mu tak 50 let, byl tlustý a velmi chlupatý, stál ke mně zády pouze v trenýrkách. Když se osoba otočila, vyvalila jsem oči. Jeho tvář byla baculatá, velká pusa, tlustý nos a dvě oči, které nebyli zdaleka stejné.
"Už si vzhůru?" usmál se stařík. Mlčky jsem přikývla. "Peníze máš na stole v kuchyni a můžeš jít" vyděšeně jsem se na něj podívala.. néé.. tohle se nestalo! Nemohlo! Odešla jsem do kuchyně a podívala jsem se na stůl. Vzala jsem bankovky a vrátila se za staříkem. "Jenom?!" vykuleně jsem se podívala. "Rodinná sleva miláčku" přišel ke mně blíž a zmáčknul mi můj nahý zadek. Znechuceně jsem se na něj podívala. "Rodinná?" začal se hlasitě smát a přišel blíž ke mně. Jeho starou pusu přitiskl k mému uchu a zašeptal. "Můj syn si umí vybrat povolání" usmál se a lípnul mi pusu na tvář. Rychle jsem se odtrhla, vzala všechny své věci a vypadla z bytu.
Ve výtahu jsem se oblékla a vydala jsem se napříč ranního Londýna. Hlavou se mi honilo tolik myšlenek. Koukla jsem na hodinky, které ukazovali dvě hodiny odpoledne. Dobře, nešla jsem ranním Londýnem. Přišla jsem k ulici našeho činžáku, odemkla jsem první vchod a srazila se s nějakým klukem. Zabručela jsem omluvu a šla přivolat výtah. "Počkej!" křikl na mě moc známý hlas. Otočila jsem se a pořádně se rozkoukala, ten kluk, kterého jsem sejmula byl Liam!
"A-a-hoj. . c-c-co tu d-děláš?" vykoktala jsem ze sebe. "Nechala sis u mě věci" zamával mi mou kabelkou před obličejem. Přišel ke mně blíž a rukou pohladil mého monokla "Já.. promiň.." podrbal se na zátylku. "Nechtěl jsem aby to takhle dopadlo" Stál u mě maximálně blízko a tak jsem si mohla všimnout jeho zamaskovaného monokla. "Já taky ne" usmála jsem se. Ani nevím, jak se to stalo, najednou jsme se přibližovali neskutečnou rychlostí. Zavřela jsem oči a vpila se do jeho úst. Začali jsme se vášnivě líbat. Rukama jsem prohrabávala jeho jemné vlasy. Výtah se otevřel, Liam na nic nečekal a zavedl mě dovnitř. Zmáčknul nejvyšší číslo, které ve výtahu bylo a dál se věnoval mým ústům. Vyšvihl mě nahoru a já obmotala své nohy kolem jeho pasu. Přitiskl mě ke tlačítkům různých pater a já jednoduše zmáčkla tlačítko stop. Výtah se zastavil, trochu jsme sebou trhli, ale pokračovali jsme dál ve své činnosti. Liam mě pomalu začal svlékat. Nemohla jsem zůstat po zadu a tak jsem vášnivě žačala rozepínat každý knoflíček jeho košile. Když mi chyběli už jen tři, nedočkavě jsem mu košili roztrhla. Ani jsem se nenadála a už jsme na sobě leželi jen ve spodním prádle…
 


Komentáře

1 yuripovidky yuripovidky | Web | 2. srpna 2012 v 11:50 | Reagovat

Fůj, nejhorší blog na světě!!!
P.S.: Píšu líp!!!
P.P.S.: Otřesný dess!!!

2 Cane Corso | CZ&SK Cane Corso | CZ&SK | Web | 2. srpna 2012 v 11:58 | Reagovat

Máš rád/a bojová plemena? Ráda se koukáš na jejich zajímavé fotky? Na fotky štěňátek? Zajímá Tě toto téma? Tak naše stránka je právě pro Tebe :) Navštiv ji a nebudeš litovat :)
http://www.facebook.com/CaneCorsoCzsk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama