0.8 Why me?

1. srpna 2012 v 14:49 |  Liam - Why me?
About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: Em
Chtěla jsem si tuhle chvíli užít, přibližovali jsme se nesmírnou rychlostí, když v tom se rozlétly dveře do kořán.

Liam~
Byl jsem k ní blíž a blíž.. cítil jsem její sladkou vůni. Chtěl jsem jí políbit, toužil jsem po tom celý večer, teď jsem měl tu možnost. Dveře se otevřely, trhl jsem sebou. S vykulenýma očima jsem koukal na osobu ve dveřích. Měl jsem toho v sobě už dost a tak jsem si nebyl jist, kdo ta osoba je. Než sem se nadál, měl jsem jeho/její pěst v obličeji, taktéž Phie. Rychle jsem vystřízlivěl. "Můžeš mi říct, co tu provádíš s mojí holkou?!" začal na mě řvát Nicolas.
"Já.. já…"
"Jdeme Sophie!" zavelel na ni jak na psa. Podívala se na mě se slzami v očích, pokusila se usmát a odešla. Sesunul jsem se na zem vedle postele a začal jsem přemýšlet o tom, co se právě stalo a jak jsem to mohl dopustit.
Někdo zaklepal na dveře. "Můžu?" ozval se Louisův hlas. "Jasně" dostal jsem ze sebe.
Lou zavřel dveře a sedl si hned vedle mě. "Kámo, co to máš s okem? Ty ses popral?"
"Hm?.. cože? Jo.. no.. spíš jsem dostal nakládačku.. teda.. víš jak.. prostě.. no nelez cizím lidem do štěstí"
"Počkej, co se stalo?"
"A není to už jedno? Všechno jsem promrhal"
"Sakra Liame! Nic si nepromrhal, řekni mi konečně, co se stalo! Třeba můžu pomoc!"
Začal jsem mu vyprávět vše, co se dneska stalo až po pěstí od Nicolase. Jen na mě vyděšeně zíral. "P-p-počkej on dal pěstí i jí?" přikývl jsem "A není to.. no však víš.. domácí násilí nebo tak něco?"
"Asi je.."
"Liame! To s tím nic neuděláš?"
"Co bych měl podle tebe udělat?"
"Zajít na policii! Tohle mu nemůže projít!"
"Právě, že může.. neřekl jsem ti všechno"
"Jak.. co?"
"Ona je.. jeho.. šlapka" vykoktal jsem ze sebe.
"Ó můj bože.. on je pasák?.. Liame! To je ještě lepší! Ráno hned zajdem na policii! Z tohohle se musí stát nová Pretty woman"
"Jak v takové situaci můžeš vtipkovat" zavrtěl jsem hlavou a musel jsem se nad tím pousmát. On dokáže člověku zpříjemnit náladu za každé příležitosti.

Probudil mě chlad. Otevřel jsem oči, viděl jsem nohy mé postele. Proč ležím na zemi? Pomalu jsem se zvednul. Strašná bolest hlavy! Odkráčel jsem si to rovnou do koupelny, podíval jsem se na sebe do zrcadla. Při pohledu na opravdového Liama Payna jsem se zhrozil. Osoba v zrcadle měla strašně fialové pravé oko, velké kruhy pod očima a vlasy rozcuchané a lá Albert Enstein.
Po patnácti minutách strávených v koupelně, jsem už zase vypadal jako Liam Payne, kterého zná půlka světa, Liam Payne, který je slavná popová hvězda.
Vytočil jsem Louisovo číslo a melodii jsem uslyšel za sebou. Spal v mé posteli! To proto jsem se probudil na zemi!
Silně jsem s ním zatřásl, kupodivu vypadal ještě hůř než já. "Ještě chvilku El." Schoval se pod deku. "No táák.. Lou, slíbils mi ty policajty!" Lou ze sebe schodil deku a vykulil na mě oči. "Co tu probůh dělám?!" Začal jsem se smát. "No.. jak to mám asi vědět?! Mám menší okno"

Po půl hodině čekání na Louise jsme konečně vyrazili na policejní stanici.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama