0.7 Why me?

1. srpna 2012 v 11:19 |  Liam - Why me?

About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: Em
Liam~
Harry mě zatáhl do pokoje, kde seděli ostatní kluci. Chtěl jsem tam sedět s ní a dál popíjet, koukat se do její nádherné tváře a plácat blbosti.
"Tak jdem na to ne?" zavřel za námi dveře. Usmál jsem se na sebe do zrcadla, učesal jsem si vlasy, objali jsme se s klukama a už jen čekali, až oznámí náš příchod. "Je tady?" usmál se na mě Louis. "Á teď jsou tu One Direction, prosím velký potlesk" přikývnul jsem, usmál se a vyrazil na podium.
Sophie~
Odešel a já si konečně mohla dál popíjet. Chtěla jsem si zase poručit vodku s džusem. Když v tom jsem za zády uslyšela šílený potlesk. Otočila jsem se. Na podiu stálo pět kluků, všichni se usmívali. Nevím, jestli jsem byla tak opilá nebo jestli mezi nimi byl vážně Liam. Dokonce tam stál i Harry. Třikrát jsem si rychle zamrkala. Nezdá se mi to? Štípla jsem se. Co to do háje je? Harry se chopil mikrofonu a říkal něco, že je rád, že se nás tu sešel tak velký počet. Nevnímala jsem ho. Musela jsem se stále koukat na Liama. Ten se stále usmíval. Harry dokončil proslov, všichni ztichli.
Liam chytil mikrofon do ruky a z jeho úst se rozvinul úžasný zpěv "You're insecure don't know what for , you're turning head when you walk through the do-o-or" Celou písničku jsem se nad ním rozplývala, tak krásně umí zpívat. Stále mě sledoval a ukazoval mi jeho široký úsměv. Za klukami běžel název 'One Direction' jako bych už to někde viděla, jako bych už to někde slyšela. Ale pořád jsem si nemohla vzpomenout kde.

Někdo mě chytil za ramena, trhla jsem sebou. "Čáááu Phie!" zařvala mi do ucha Lily. Dala jsem si ukazováček na pusu a stále sledovala Liama. Lily se nenechala jen tak odbýt, klepala mi na rameno, dokuď jsem se neotočila. "Co je sakra Lil?!" vyjekla jsem na ní. Lily vyvalila oči, omluvně se usmála a odešla. Ách bože! Ona se naštvala. Snažila jsem se protlačit přes davy lidí, když jsem konečně došla ke dveřím. Zatáhla jsem Lily do jednoho z pokojů, to jsem neměla dělat. Byla to ložnice a nebyla zdaleka opuštěná. Na posteli leželi dva lidé. No dobře neleželi, měli na starosti jinou činnost. Rychle jsem čapla Lily a zapadla zpátky. Otevřela jsem venkovní dveře a vypálila s ní na chodbu.

"Jsem myslela, že se mnou nechceš mluvit" procedila Lil mezi zuby. Hlasitě jsem si oddechla
"Né to né Lil.. víš.. je tam Liam.. a.."
"Liam?! Proč si to neřekla dřív? A co Nicolas, ten je kde?"
"No, taky tam" podrbala jsem se ve vlasech. "Ouč, aha.. musíš mi ho ukázat" šibalsky se usmála a zatáhla mě zpátky do bytu.
Liam už seděl u baru, jeho výraz ve tváři se mi ani trochu nelíbil, byl smutný. Prstem jsem ukázala na Liama a Lily vykulila oči. "Cože? Liam Payne?!"
"Eh.. uniklo mi něco?"
"Phie, to je přece Liam Payne z One Direction!"
"Jo asi jo.."
"Utíkej za ním šup" popostrkovala mě mezi nejrůznější lidi.

Přišla jsem k baru, sedla si na barovou židličku hned vedle Liama, tak potichu aby mě nezpozoroval. "Proč tak smutně?" vyhrkla jsem na něj. Cukl sebou, otočil se a hodil na mě široký úsměv. "Myslel jsem, že si odešla."
"Odejít? Z tak super párty? Bez mého přítele?" zasmála jsem se a on se ke mně přidal. "Takže pop stár, jo?"
"No, nejspíš, ale nikde to neříkej" mrkl na mě. Začala jsem se řehat jako nikdy předtím, asi toho mám v sobě už hodně.
Jen tak jsme tam seděli, povídali si o životě, o tom, že se jde brzy do školy a taky jsme u toho pili, už ani nevím, kolikátou skleničku jsem měla v sobě.

Liam vstal, chytil mě za ruku a odtáhl do svého pokoje. Nebyla to ta super ložnice se souložíjícími lidmi, ale byl to malý útulný pokojík s velkou postelí uprostřed. Posadil mě na postel a začal se ke mně přibližovat. Chtěla jsem si tuhle chvíli užít, přibližovali jsme se nesmírnou rychlostí, když v tom se rozlétly dveře do kořán.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama