Party time

28. července 2012 v 11:30 |  Other - jednodílné
About: Alex, Damon
Počet dílů: 1
Autor: Em
"No ták vylez z toho auta Alex!" řvala na mě matka od dveří nového domu. Nasadila jsem si sluchátka na uši, zapla hudbu a zamknula se ve vozidle. Z hlasité hudby mě vyrušilo bušení na okýnko. Za ním stál Nate, mámin přítel. Protočila jsem oči a dál se zaposlouchala do muziky. Muzika se náhle vypnula a mobil začal vibrovat, znechuceně jsem se na telefon podívala, blikalo tam velkými písmeny jméno NATE. Chtěla jsem to položit, ale vím, že by mi nedal pokoj a tak jsem zmáčkla zelené tlačítko a přiložila telefon k uchu.
"No ták Alex, bude se ti tu líbit" usmíval se na mě přes okýnko.
"Jak by se mi tu mohlo líbit, huh? Odstřihli jste mě od kamarádů, od Ricka, odstřihli jste mě od všech a teď se mám nastěhovat do týhle prdele? Hm? Mystic falls, už ten název, jak by se mi tu mohlo kurva líbit, huh?" začala jsem ječet do telefonu.
"Alex.. já.. najdeš si tu nové přátelé, je to lepší pro nás pro všechny"
"Pro nás pro všechny? Máma se sem nastěhovala jenom proto, že tě miluje, jenže mě se nikdo neptal! Chápeš? Není to dobré pro všechny, mě bylo líp v New Yorkeu, víš?" zařvala jsem a telefonát položila. Nate se jen otočil a odešel za matkou, té podal nějaké klíče a zašel do domu.
Matka přilítla, jak tornádo a zmáčkla centrální zamykání. Přistoupila k mým dveřím a zatáhla za kliku, dveře otevřela dokořán a ruku natáhla směrem k domu. "Prosím slečno, jsme doma" znechuceně jsem se tedy zvedla a bez jediného otočení zašla do domu.

Vevnitř to vypadalo úchvatně, vysoké stropy, luxusní nábytek, vše, jak si má maminka přála. Dole jsem se nerozhlédla ani na dvě minuty a už jsem kráčela po schodech nahoru, vybrala jsem náhodně jeden pokoj a v tom jsem zakotvila. Nebyl ani velký, ani malý, u zdi byla velká postel a na ní pár kousků oblečení, všude visely plakáty BMX kol. Uprostřed pokoje byl psací stůl s malým laptopem a vedle se válelo pár výkresů. Výkresy mě moc zaujaly, byly na nich kluci a BMX kola. "Ty musíš být Alex" vylekal mě něčí hlas. Podívala jsem se směrem ke dveřím, které pravděpodobně vedly do koupelny, u nich stál mladý, krátkovlasý, blonďatý, svalnatý kluk pouze v trenýrkách. "Jo, to jsem" odfrkla jsem. "Já jsem David" přistoupil ke mně blíž a políbil mě na tvář. "David? Ty jsi syn Natea?"
"Jo, co tě tak překvapuje?"
"No, vlastně, abych pravdu řekla, jsi mnohem hezčí, než on"
"Jo? Tak to doufám, vážně bych nechtěl vypadat stejně, nebo hůř, než plešatej brejlatej chlap" chytil mou tvář do dlaní.
"Á tak vy dva se už znáte" David se rychle vzdálil a já Nateovi přikývla.
"Pojď Alex, ukážu ti tvůj pokoj" mrkla jsem na Davida a následovala jeho otce.
Zavedl mě naproti Davidova pokoje, můj pokoj byl vymalován růžově, uprostřed pokoje byla veliká postel, naproti ní byla obrovská skříň a taky balkónové dveře. "Hmm, celkem to jde" prohodila jsem směrem k Natovi. "Vidíš, říkal jsem ti, že se ti tu bude líbit"
"Jo jasný, jenže nesnáším růžovou" položila jsem mu ruku na rameno a odešla z pokoje. Nevěděla jsem, kam mám namířeno, odešla jsem z domu a nikomu nic neřekla, zamířila jsem do nedalekého lesíka.
Sedla jsem si k nejbližšímu pařezu, vytáhla mobil a sluchátka, zandala je do uší a užívala si dobré muziky. Něco mě polechtalo na rameni, cukla jsem sebou, nikdo tam nebyl. Vyndala jsem sluchátka a začala se rozhlížet kolem sebe, nikde nikdo. Asi to byl jenom vítr, zandala jsem sluchátka zpátky a pokračovala, tam, kde jsem skončila. Něco mě polechtalo na druhém rameni. Vstala jsem a vyndala si sluchátka. "Hálo je tu někdo?" nikdo se neozýval.
Otočila jsem se a pořádně se lekla. "Ježiši Dave, to si ty?" ulevilo se mi. "Mhm, kdo jinej?" usmál se. "Dáš si jointa?" ukázal na špeka, kterého měl ubaleného v ruce. "Hodil by se, ale dík, posledních pár dní snažím abstinovat. A co ty? Ví tatíček, jak má slušného syna?" zasmála jsem se. "Můj táta? Blázníš? Vždyť ani neví, že nechodím do školy, nejsem na listině jeho zájmů" popotáhl si z cigarety. "Nikoho tu neznáš, nechceš jít dneska na párty?"
"Na párty? Jakýho typu? Ladies and weed?"
"Kámoš Tyler pořádá párty na počest zahájení prázdnin, budou tam všichni, půjdeš?"
"Trocha rozptýlení by mi bodla"
"Fájn vyzvednu tě v 7"
"Bydlíš ode mě dva metry"
"Jo, tak buď za deset sedm připravená" zasmál se.

Hodiny ukazovaly 6:45 a mně chyběly jen poslední úpravy. Vlasy jsem si svázala do vysokého drdolu, lehce namalovala řasy a leskem přejela rty. Na sobě jsem měla úzké tílko a úplé džíny. Někdo zaklepal na dveře, na nic jsem nečekla a dveře otevřela dokořán. "Někam se chystáš?" zkazila mi úsměv na tváři matka.
"Mhm.."
"Tak to teda né děvenko, nikam nepudeš"
"Nejdřív chceš, aby se mi to tu líbilo, když už si konečně najdu nějakou zábavu, tak mi v tom budeš bránit? Ani náhodou!" zaječela jsem a bouchla dveřmi. Otevřela dveře do Davidova pokoje a rychle zalezla dovnitř. "Neměl jsem já vyzvednout tebe?" usmál se.
"Změna plánů" vrátila jsem mu úsměv.

Přes matku jsme proklouli lehce, šli jsme pěšky, prý to není daleko. Bylo sedm hodin, byla už tma a lampy svítili. Šli jsme mlčky pomalou chůzí. "A jsme tu" ukázal na obrovskou vilu, která zářila všemi barvami. "Co je ten kámoš Tyler zač?" udivila jsem se. "Syn starosty" rozesmál se. Vešli jsme dovnitř Dave se s každým zdravil, snažila jsem se mít úsměv na tváři a poznávat se s každým, koho mi Dave představil. Stáli jsme u baru s jeho holkou Caroline a objednávali si další rundu. "A támhleten?" ukázala jsem prstem na tajemného černovlasého muže. "Mhm.. Damon Salvatore, na toho si dej pozor, neříkaj se o něm zrovna hezký věci"
"Nějak rychle ses ujal role staršího bráchy"
"Jo, já se dokážu přizbůsobit rychle" sotva to dořekl, otočil do sebe dalšího panáka vodky.
Já se vydala za Damonem. Držela jsem svůj panák vodky a v půlce cesty ho do sebe klopila. Skleničku jsem položila na nejbližší stůl a pokračovala ke svému cíli. "Ahoj, ty musíš být Damon" usmála se a natáhla k němu ruku. "Ahoj, ty musíš být Alex" mrkl na mě a přistoupil blíž, aby mě mohl políbit na tvář. "Drby se tu asi šířej rychle co?" mrkla jsem na něj.
"Mystic fall je malý město" přikývl a zatáhl mě za ruku. Došli jsme až k baru. "Co piješ?" zeptal se mě. "Co nabídneš"
"Fájn, Matte, dva bourbony" kývnul na chlápka za barem.
"Sorry Damone, jenom pro VIP" omluvně se usmál barman.
"Rád bych si dal dva bourbony Matte" hluboce se mu zadíval do očí. Barman, jakoby od Damona dostával rozkazy pořád, se otočil a odešel do lednice pro lahev bourbonu.
Postavil před nás dva panáky a my je do sebe bez zaváhání klopili.
Klopili jsme do sebe asi už sedmého panáka, pořád jsme tancovali a tak nějak se sbližovali. "Pojď" Damon mě protáhl mezi davy lidí a vyšli jsme do temné noci. Opřel mě o zeď té velké vily a začal mě líbat na krku. Podíval se mi zhluboka do očí "Bude se ti to líbit, nebudeš volat o pomoc a nebudeš křičet" Zůstala jsem tam stát a on mě stále líbal na krku. Najednou jsem ucítila pichlavou bolest, jeho tesáky se zarývaly hloubš a hloubš do mého krku. Chtěla jsem křičet, chtěla jsem volat o pomoc, ale nešlo to. Pomalu jsem upadala do bezvědomí...

 


Komentáře

1 Mája. Mája. | Web | 7. srpna 2012 v 19:33 | Reagovat

Typickej Damon :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama