Lunch break

24. července 2012 v 20:00 |  Harry - Jednodílné
About: Harry Styles
Počet dílů: 1
Autor: Em

"Ale ne, pojďte tudy paní Carterová" chytla jsem starou paní, která se snažila s chodítkem sejít schody, a otočila jí směrem do jídelny. "Děkuji Connie, já hlava dubová" usmála se na mě stařenka. "Nemluvte takhle o sobě paní Carterová, to se stává" usmála jsem se a pomohla jí posadit se na židli. "Obědvala si něco Con?" zeptala se mě má 'šéfová' Ronnie. "Ale jo, měla jsem toasty" chystala jsem se otočit se a jít pomoct dalšímu staříkovy, ale mojí pozornost si právě získal kudrnatý kluk kráčející do jídelny. Upravila jsem si cedulku připnutou na bílé blůze a vydala se naproti kudrnáči. Měl na nose velké černé brýle a vruce držel puget růží. "Dobrý den, omluvám se, ale právě je obědní pauza, návštěvy nejsou povoleny" usmála jsem se a snažila se, aby se mi nepodlomily kolena. "Aha, to jsem nevěděl a.. no.." sundal si brýle "Connie?" přikývla jsem, "kdy budu svou babičku smět navštívit?" usmál se. "No, budete tu muset třičtvrtě hodiny počkat"
"Třičtrvrtě hodiny? Em.. co bych tu tak dlouho dělal?"
"Třeba si přečíst nějakou knihu v loby? Vůbec, jak jsem prošel přes hlídače?"
"Přes toho ospalého chlapíka u notebooku? Celkem lehce" zasmál se. Při jeho slovech se mi vybavil Charlie, náš hlídač, musela jsem se zasmát s ním.
"Nebo bych mohl pozvat Connie na kafe? Teda jestli má Connie čas" začervenala jsem se.
"Ne na kafe ne" usmála jsem se, ale on se zamračil.
"Kafe nepiju, možná na čaj" dodala jsem rychle a on se rozzářil.
Odešla jsem za Ronnie, řekla jsem, že přijdu za chvíli a odešla jsem za kudrnáčem. "Vždyť ani nevím, jak se jmenuješ" zarazila jsem se v půlce cesty.
"Jaké neslušné co? Jsem Harry" podal mi ruku. Natáhla jsem k němu tu svou a podala mu jí. "Ahoj Harry, jsem Connie" vypískl. Nechápavě jsem se na něj podívala. "Umím se představit sama" vycenila jsem na něj zuby. "Promiň" sklopil pohled.

Došli jsme k automatu na kávu a já automaticky žačala vytahovat z kapsy drobné na horkou čokoládu. "Ať tě to ani nenapadne" hodil na mě Harry vražedný pohled. Naházel mince do automatu, něco namačkal a už čekal až se kelímen naplní. "Kurva!" začal mávat rukou, jako by si jí právě opařil, vlastně si jí opařil. "Počkej" zaběhla jsem na záchody, namočila kapesník do studené vody a odběhla zpět za Harrym. "Teď to zastudí" položila jsem mu mokrý kapesník na opařené místo. "Díky" usmál se na mě. Přiskočila jsem k automatu a podala mu kávu. "Nemáš zač" vrátila jsem mu úsměv.

"Asi to tu nemáš lehký co?" podíval se směrem k venkovním dveřím. Dveře zrovna otvíraly dvě mladé dívky. "Ani ne, nechám vyvěsit návštěvní hodiny na billboard" zasmála jsem se a on se ke mně přidal. "To by bylo super, třeba bych pak nepřišel brzo" dívky nás zrovna míjely, sjely nás od hlavy až k patě, neměla jsem náladu, říkat jim, že se stejně nikam nedostanou. Jedna z dívek se otočila a rychle se vrátila. Podívala jsem se na Harryho, nevypadal překvapeně spíše znuděně.
Že by bývalka? "Ahoj.. ty.. ty.. seš Harry Styles?" řekla upištěným hláskem. Harry se usmál a přikývnul. "Podepíšeš se mi prosím?" podávala mu lihovku. Harry se jí podepsal a ještě se s ní vyfotil. Celé jsem to sledovala s otevřenou pusou. Holky odešly a já jsem hodila nechápavý výraz na Harryho.
"Tys jim dal podpis a vyfotil ses s nima? Kdo seš?" podívala jsem se na něj blíž. "Já v ničem nejedu" zvedl obě ruce k ramenům. "Takže jseš slavný, jo?" přistoupila jsem k němu blíž. "Slavný asi moc ne, když mě neznáš" usmál se. Podívala jsem se na hodinky, zbývalo ještě půl hodiny do konce oběda, času dost. Vzala jsem mu kelímek z ruky a vyhodila ho do koše. Udiveně se na mě podíval, chytla jsem ho za ruku a vláčila ho do skladu prostěradel.

Zamkla jsem za námi. Přitiskl mě na dveře a začal mě kousat na krku. Namířil trochu výš k mým rtům a začal mě lehce líbat. Čekal až povolím a pootevřu pusu. Jakmile se tak stalo, ihned se vrhl po mém jazyku a začal hrát dravou bitvu. Začala jsem ho dostávat ze spárů oblečení. Harry nebyl po zadu, hodil semnou do kopy prostěradel a lehl si na mě. "Nepřijde někdo?" zašeptal mi do úst. "Ne, prostěradla se mění ve čtvrtek" převalila jsem se na něj a nedočkavě mu sundala trenky. Svlékl mi kalhotky a s otázkou v jeho zelených očích se na mě podíval, přikývla jsem. Ihned do mě pronikl.

Ležela jsem hlavou na jeho hrudi a on si pohrával s mými vlasy. Zaslechla jsem klepání na dveře, někdo pohyboval klikou stále nahoru a dolu. "Tak mě tak napadá, co je dneska za den?" zeptal se Harry. Zalistovala jsem v hlavě kalendářem "Čtvrtek", zhrozila jsem se. Začala jsem se bleskurychle oblékat, Harryho jsem musela pošťuchovat, aby zrychlil. Klika se už nehýbala, někdo to už musel vzdát. Pomalu jsem otočila klíčem v zámku, zatáhla za kliku a dveře pootevřela, nakoukla jsem miniaturní dírou ve dveřích ven. "Vzduch čistej" ukázala jsem na Harryho. Ten ke mně přistoupil blíž a políbil mě "Bylo to super, krásko" a odešel směrem ven.
Já se vydala směrem do jídelny. "Prosímtě máš klíče od prádelny?" zastavila mě Ronnie. "Jo, jasně mám" podala jsem jí klíč. "Díky, můj je asi nějaký rozbitý vůbec tam nefungoval"
"Aha" cukaly se mi koutky, ale nemohla jsem se rozesmát.
Vykročila jsem ke staříkům, upravila si cedulku s jménem a šla se vztyčenou hlavou zpátky do práce.

S Harrym jsme se už nikdy neviděli, slyšela jsem o něm skoro z každé televize a rádia. Měla jsem něco víc, než holky, které vidím pištět v televizi. Měla jsem vzpomínku na krásné odpoledne s falešným návštěvníkem domova důchodců, slavným Harrym Stylesem.

 


Komentáře

1 Rose Rose | E-mail | Web | 24. července 2012 v 20:02 | Reagovat

ahojky. mohla bych tě požádat o hlas pro mojí sestru?

tady je odkaz:

https://apps.facebook.com/hamanek-fotosoutez/?invite=100000592248904

Budeš muset dát "to se mi lbí" aby tě to přesměrovalo na galerii, a potom kliknout na tu fotku a dát hlasovat. děkuju moc předem...

PS: Jinak to jméno "Connie" moc dobře jste ho vybrala. .strašně moc se mi líbí..

2 Caila Caila | E-mail | Web | 24. července 2012 v 20:06 | Reagovat

Jé, já chci taky :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama