0.6 Why me?

31. července 2012 v 18:49 |  Liam - Why me?

About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: Em

Ten během dvou minut vyšel rozesmátý z ložnice, chytil mě za ruku a vyrazili jsme k Liamovi domů.

Jsme spolu skoro dva měsíce a dnes je to poprvé, co jsme se spolu bavili celkem normálně. Neřvali jsme po sobě, netvářili jsme se jako mrtvé kachny a dokonce jsme si i vycházeli vstříc. Zjistila jsem, že toho máme docela dost společného. Povídali jsme si o muzice, o koníčkách, šli jsme ruku v ruce a usmívali jsme se na sebe.
Vypadali jsme jako normální, zamilovaný pár. To my ale opravdu nejsme. Když v tom mi to všechno došlo, na co si to hraje parchant? Co má za lubem? Rozhodla, jsem se, že na sobě nedám nic znát, budu pokračovat v tom, co děláme.
Dorazili jsme k domu, kde bydlí Liam. V krku se mi udělal knedlík. Chci tam vážně jít? Chci s ním mluvit? Podívala jsem se na Nicolase, ten se však stále usmíval a už nahmatával kliku od venkovních dveří.

Došli jsme k výtahu, nápis už tam nebyl a tak jsme mohli jet do pátého patra výtahem. Nicolas sáhnul po zvonku a během pár vteřin se u dveří objevil kudrnatý kluk s velkým úsměvem na tváři.
"Čááu Nico, rád tě zas vidím, kámo" podle všeho se znali, já jen stála a blbě se uculovala. Nicolas se stále neměl k tomu, aby nás představil. Všechno zas v normálu? "Jsem Sophie" natáhla jsem k němu ruku. "Harry" stiskl mi ruku, přitáhl si mě blíž a vlepil mi pusu na tvář. "Tak pojďte dovnitř a nestůjte tady. Pááárty rockin' děcka" rozjel se Harry.
Vešla jsem dovnitř. Všude bylo hodně lidí, hlasitá hudba, neslyšela jsem ani ty, kteří se bavili hned vedle mého ucha. Nick se mě automaticky pustil a zamířil někam do víru těch roztancovaných lidí.
Super zase mě tu nechá na ocet. Rozhlédla jsem se a vydala se přes davy lidí k baru. Kývla jsem na blonďatou barmanku a poručila si vodku s džusem. Jakmile mi barmanka podala skleničku, kopla jsem jí do sebe na jeden nádech. 'Ále, sama u baru? Kdepak máš miláčka Nica?' uslyšela jsem za sebou hlas, který bych poznala i v tom největším davu. Srdíčko se mi rozbušilo. 'Šel za klukama, za chvilku je u mě' odfkla jsem bez jediného otočení.
'Jo ták' řekl pohrdavě Liam, chytil mě za ramena, otočil mě a prstem ukázal na Nicolase, který se bavil se třemi dívkami. 'Proč si ho sem vůbec zval?' podívala jsem se na něj vyčítavě. 'Protože jsem věděl, že přivede tebe.' usmál se na mě a schoval mi pramínek vlasů za ucho.
Nechápavě jsem se na něj podívala. On se stále usmíval a pokynul barmance dvě vodky s džusem. Barmanka mu je podala a on mi jednu vrazil do ruky. 'Tak na tebe a Nicolase, ať vám to spolu vydrží' řekl neupřímě.
Musela jsem se nad tím pousmát, má pravdu. Vyčítá mi to. Klopla jsem do sebe další skleničku. Ale to už Liamovi klepal na rameno Harry, že už je prý čas. Omluvně se na mě usmál a odešel do nějakého pokoje.
 


Komentáře

1 Fame Fox Fame Fox | Web | 31. července 2012 v 18:58 | Reagovat

Ahojte, poslala som sam e-mail, tak keby niečo prosím reagujte na môj blog. :) Ďakujem. :)
(Dúfam, že beriete jednorázovky.)

2 Kristýna Ch. Kristýna Ch. | Web | 31. července 2012 v 18:58 | Reagovat

koukám že těch blogů, kde jsou povídky o 1D je strašně moc :O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama