0.5 Why me?

29. července 2012 v 9:20

About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: Em


"A není to jedno?" šibalsky jsem se usmála. Lily ihned zbystřila "Takže madam má nový objev? Povídej!" vybalila na mě. "Je krásnej! Jmenuje se Liam. Ty jeho vlasy! Jeho hnědé oči mě neustále propalují pohledem. Můžu se v nich utopit, strašně krásně voní. Úžasně se obléká. A bydlí jen pár schodů od tebe." Vybalila jsem na ní všechny informace, které mě při jméně Liam napadají. "Ale.. co Nicolas?" vyhrkla z ničeho nic.
Liam~
Proč na ní musím neustále myslet? Proč mi jí všechno připomíná? Proč jí všude vidím? "Liame.. Liame" třásl se mnou Zayn. "Ehm.. jo?" vrátil jsem se zpátky do reality. "Můžeš nám říct, nad čím pořád přemýšlíš?" šibalsky se na mě podíval Louis. Podíval jsem se na něj pohledem 'ztichni'. On jediný věděl o celé věci se Sophií. Nikdo jiný o Sophii nevěděl. "Hm?.. nad čím přemýšlím? Chybí mi naše páteční párty, měli bychom nějakou zase zorganizovat" vymyslel jsem něco hodně narychlo. Pravda byla, že páteční párty jsem nesnášel a byl jsem rád, že na ně nezbýval čas. Kluci se na mě šibalsky usmáli a začalo organizování párty. Nakonec jsme se dohodli, že párty bude u mě v bytě. O jídlo a pití se mám postarat já s Louisem. Tak jsme se zvedli a šli nakoupit.
Sophie~
S Lily jsme si povídaly asi ještě dvě hodiny. Mluvily jsme o klucích, o tom jak nám chybí škola a naše rodné město, o rodině. Potom mi přišla SMSka, nevěděla jsem jestli si jí chci přečíst, když se na displayi objevilo jméno Nicolas. Povzdechla jsem si a zmáčkla tlačítko zobrazit. 'Mohla bys mi laskave vysvetlit kde ses? Do pul hodiny budes doma! -N'

"Budu muset jít" hlasitě jsem se nadechla. "Už takhle brzy? Vždyť je teprve šest hodin" podívala se na mě Lil. Omluvně jsem se na ní podívala, dala jí pusu na tvář a zmizela v ulicích Londýna.
Jakmile jsem otevřela dveře bytu, uviděla jsem Nicolase s rukama skříženýma na prsou. "Můžeš mi sakra říct, kde si byla?" vyjel na mě. "Měla si snad bejt s Liamem, ne?" nebezpečně se ke mně přiblížil. "V-v-vždyť jsem s ním byla" vykoktala jsem ze sebe. "Jó, tak madam byla s Liamem? A proto mi teď volal, abychom přišli večer na párty?" zařval na mě s důrazem na slovo přišli. Hlasitě jsem polkla. Přistoupil ke mně blíž. Natáhl ruku, mávnul s ní. Přistála mi přímo pod okem. Začala jsem brečet. "Oblíkni si něco normálního na sebe, dem na tu jejich párty a neřvi doprdele!" zavelel na mě jak na psa. Neměla jsem na výběr, musela jsem udělat, co říká, nechtěla jsem další facku, nebo možná i něco horšího.
Ve skříni jsem se prohrabovala bez mála pět minut a stále jsem přemýšlela, co si vzít na sebe, přece jenom bude tam Liam! Nakonec jsem si vybrala bílé, hedvábné minišaty. Rychle jsem je na sebe hodila a šla se lehce nalíčit do koupelny, kde sem si na hlavě udělala slušivý drdol.
Ve tři čtvrtě na sedm jsem už stála přichystaná u dveří a čekala jsem na Nicolase. Ten během dvou minut vyšel rozesmátý z ložnice, chytil mě za ruku a vyrazili jsme k Liamovi domů.
 


Komentáře

1 Lily Lily | 29. července 2012 v 18:25 | Reagovat

Chudák holka :/

2 *Hanna* *Hanna* | Web | 31. července 2012 v 11:42 | Reagovat

Ahoj :) Prepáč, že ti to tu píšem, ale dáš mi hlas (*Hanna*) Tu http://xborn-this-wayx.blog.cz/1207/sonb-1-kolo ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama