0.2 Why me?

25. července 2012 v 15:39 |  Liam - Why me?
About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: Em

"Tak půjdem na ty nákupy, ne?" dostala jsem nakonec ze sebe. Lil přikývla a beze slova jsme se vydaly k nejbližšímu nákupnímu středisku. Bylo to pro mě něco jako odreagování. Pořád se dokola svlékat a zkoušet si ty krásné hadříky, které na mě koukaly z věšáků a volaly mě.
A doprdele! Zaklela jsem si pro sebe, když jsem naproti uviděla stát Nicolase s jeho partou kluků, modlila jsem se, aby je neviděla Lily. Nabrala jsem do rukou několik triček a mrskla je po Lily. "Na.. ty ti budou slušet, jdi si je vyzkoušet!" ona jen vykuleně přikývla a zalezla do kabinky. Nicolas se vydal za mnou. Ztuhly mi všechny svaly v těle. "Áhoj lásko" usmál se a políbil mě na rty. Což ve mně vyvolalo pocit znechucení. "Co tady děláš?!" zvýšila jsem na něj hlas. "Nemůžu jít na oběd s klukama?" šibalsky se usmál. "Kluci se na tebe moc těší, takže se vrať domu brzy" lípnul mi pusu na tvář a odešel.
Zůstala jsem tam stát, jako přikovaná. "Halóó, Země volááá Phie" uslyšela jsem Lil za sebou. "Tak co myslíš, jak vypadám v tomhle tričku?" sjela jsem její vyzáblou postavu od shora dolů a zase zpátky. Nevěděla jsem, jestli to myslí vážně, nebo se můžu začít smát. Stála tam ve svetříku pro nejmíň 90letý babky. "No.. sekne ti" vypadlo ze mě. "Jo? Sekne? Tak to já si ho nechám" začla se Lil smát a já se k ní musela přidat. "Proboha, kdes to vyhrabala?" vyprskla jsem smíchy. "Já?!" ukázala na sebe prstem "Já? To tys mi ho podala, že mi prej bude slušet" tak teď mi to začlo docházet, určitě jsem v té rychlosti šáhla úplně jinam, jen aby Lil neviděla Nicolase. Musela jsem se nad tím zasmát "No každopádně, musíš si ho koupit! Maxovi se v něm budeš líbit" Kdo je Max? Max a Lily jsou spolu už přes rok, poslední měsíc bydlí spolu v centru Londýna, jsou nerozlučný pár, moc jim to spolu sluší, závidím jim to.
S Lil jsme si užily úžasné odpoledne, pomohlo mi to odreagovat se, jenže přišel čas vrátit se do reality. "Bylo to super Lil, musíme si to někdy zopakovat, tak se měj, já razím" mávla jsem a vydala jsem se směrem domů. Věděla jsem, co mě tam čeká a tak se mi tam vůbec nechtělo. Když jsem došla před naší bytovku, udělalo se mi zle. Sesunula jsem se na schody a koukala do prázdna.
Uslyšela jsem kroky, zvedla jsem hlavu a uviděla pohledného kluka kráčejícího přímo mým směrem. Sjela jsem ho pohledem od hlavy k patám. Vůbec nevypadal, jako kluk z téhle ulice. Měl na sobě modrou kostičkovanou košili a černé uplé kalhoty a jeho tvář zdobily zrcadlové brýle. Zastavil se přímo přede mnou. "Ahoj" sundal si brýle a pousmál se. "Ahoj" odpověděla jsem stručně. "Prosím tě, nevíš, kde bych našel Nicolase Parkera?" při tom jméně mi zamrazilo. "Em.. ano.. vím, zavedu tě tam" vykoktala jsem ze sebe. Zvedla jsem se ze schodů a došla jsem k našim dveřím. Vytáhla jsem klíče a začla odemykat. "Ty tu bydlíš?" nechápavě se na mě podíval. Jen jsem se na něj usmála a vešla dovnitř.
Vevnitř to vypadalo, jako kdyby tam vybuchla bomba. Všude se válelo oblečení, krabice od jídla, lahve od pití. Odložila jsem klíče na stolek a vydala se do obýváku. "Máš tu kámoše" houkla jsem mezi dveřmi na Nicolase.
Otočila jsem se na podpatku a odešla se převléct do ložnice. Zůstala jsem stát u postele jen ve spodním prádle a prohlížela jsem se v zrcadle. Když v tom se otevřely dveře…

 


Komentáře

1 Fík Fík | Web | 25. července 2012 v 15:41 | Reagovat

hezký blog, zajdeš posímna můj?

2 Cathie Cathie | Web | 25. července 2012 v 15:42 | Reagovat

krásny blog

3 Any :) Any :) | Web | 25. července 2012 v 15:48 | Reagovat

pěkné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama