0.1 Why me?

24. července 2012 v 22:40
About: Liam, Sophie
Počet dílů: --
Autor: Em

Zacítila jsem studený závan větru, rozlepila jsem oči a podívala se směrem k oknu. Chtěla jsem vstát a jít ho zavřít, jenže něco, spíš někdo mi v tom zabránil. "Dobré ráno zlato!" usmál se na mě Nicolas a lípnul mi pusu na tvář. "Dobré" zahuhlala jsem si pro sebe a snažila se vstát. Marně, Nicolas si mě stáhnul k sobě a začal mě líbat. Odtrhla jsem se od něj, on se na mě jen naštvaně podíval a odešel směrem do koupelny.
'Mirror on the wall, here we are again' vyřvával mi telefon na celý byt, trvalo mi docela dlouho telefon objevit . "Prosím?" nevrle jsem zabručela do telefonu. "Phie? Tady Lil, nevzbudila jsem tě? Jen volám, jestli platí ten oběd a nákupy" Ale ne, Lily a její nákupy! Úplně jsem zapomněla. "Ém.. Je to povinný?" pokoušela jsem se z toho vyvlíknout "Sophie J. Waldenová?! Jestli je to povinný? Sakra vždyť si nákupy vždycky milovala, co se s tebou stalo?" nesnášela jsem, když mi vyčítala mojí povahu. "Nic se semnou nestalo, jen nemám náladu, to je všechno.." odvětila sem rychle, aby nezačala klást další otázky. "Tak jestli se ti nechce, tak nemusíš.." Lily byla moje nejlepší kámoška už od školky a dost velká část mě chtěla z toho bytu vypadnout. "Fájn, tak v kolik?" vylezlo ze mě a pokusila jsem se o úsměv. "Za půl hoďky před Starbucks, jo? A teď zavěsím abys neměla námitky budu tě čekat pa" mlaskla pusou a pak už jsem jen slyšela pípání telefonu. "No jo.." povzdechla jsem si "Typická Lil.."
Zamířila jsem do koupelny. Kupodivu byla prázdná, musela jsem se s Nicolasem minout, díky bohu! Podívala jsem se na sebe do zrcadla, pod levým okem se mi rýsoval monokl a na krku cucflek. Tohle musí skončit Phie.. musíš to někomu říct... aspoň Lily.. říkala jsem si pro sebe a sedla si na zavřené záchodové prkýnko. Do koupelny nakráčel Nicolas a usmál se "Ále podívejme se koho tu máme" řekl oplzle a přistoupil ke mně blíž, chytil mě za bradu a donutil mě koukat se jeho směrem, zavřela jsem oči a slzy se začly valit proudem. "Snad bys nebrečela, krásko" řekl tím jeho oplzlým hlasem. Přiklekl ke mně a začal mi šeptat do vlasů "Neboj, večer se vrátím i s klukama" vítězně se usmál a odešel pryč.
Jakmile jsem uslyšela bouchnutí venkovních dveří, začalo se mi spouštět čím dál tím víc slz. Opláchla jsem si obličej, vyčistila zuby, zamaskovala jsem monokla a lehce se namalovala. Oblékla jsem si na sebe žluté tričko, černé džíny k tomu černé balerínky a vyrazila jsem za Lily.
Když jsem dorazila k Starbucks, Lily tam už netrpělivě stepovala s dvěma latté v ruce. "No kde seš prosimtě?" vypískla a vrazila mi jedno latté do ruky. "Co Nicolas?" sklopila jsem pohled. "Pořád jste ty dvě zamilovaný hrdličky?" Vzchop se Phie a řekni jí pravdu.. "Jo jsme" nasadila jsem falešný úsměv. "Sophie, děje se něco?" zeptala se mě najednou. "Ale né, vůbec nic" odvětila sem. "Počkej Phie, něco se děje, že je to tak?" odvrátila jsem od ní pohled a koukala se do země. "Ne, nic se neděje Lil, všechno v pořádku, všechno je jak má bejt, všechno v klidu.. všechno v pořádku.. naprostej pořádek" rozklepala jsem se. "Pojď sedneme si tady na lavičku a ty mi všechno řekneš jo?" chytla mě za ruku a táhla mě k nejbližší lavičce. "Lil, pusť mě.. už jsem ti řekla, že je všechno v pořádku!" hlavou se mi honily různé myšlenky, strašně moc jsem si přála to ze sebe dostat, ale nešlo to, co by si o mně myslela? Jsem její nejlepší kamarádka, kdyby znala pravdu, co by mohla udělat? Zavolat policii? To určitě, neudělala by nic. "Dobře, řekneš mi to až budeš připravená" Chci ti to říct Lil chci strašně moc! Jsem srab! Nadávala jsem si pro sebe.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama